Вы можете купить таблетки и лекарства по низкой цене в Черкассах и Черкасской области. Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент: таблетки от кашля, лекарства против головной боли, высокого давления, варикозного расширения вен, капли от насморка
Косметика и лечебные средства по уходу представлены в огромном ассортименте в сети аптек Ваше здоровье. Вы можете купить крем, тоник или лосьон от лучших производителей аптечной косметики
Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент средств и предметов по уходу по самой низкой цене. У нас можно выгодно купить товары по уходу за больными.
Товары для мам и детей: памперсы, соски, пустышки, молокоотсосы вы можете купить в аптеке Ваше здоровье. У нас представлен самый широкий ассортимент товаров для детей от лучших мировых производителей
Аптека Ваше здоровье предлагает по низкой цене: вата, марля, салфетки, бинты самого лучшего качества. Также Вы можете купить грелки как взрослые, так и детские. Аптека в городе Черкассы №1.
Аптека Ваше здоровье предлагает по низкой цене глюкометры, тонометры, ингаляторы и термометры. На все медицинское оборудование есть гарантия, и только оригинальные модели. Предлагаем широкий ассортимент техники для дома от лучших производителей.
Здоровое питание – залог долголетия. Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент товаров здорового питания, минеральных вод, трав по низким ценам в городе Черкассы и Черкасской области
Аптека Ваше здоровье предлагает большой выбор Бадов по доступной цене. Вы можете купить добавки для похудения, для зрения или просто для укрепления иммунитета. Бады в Черкассах по самой низкой цене.

Історія компанії

Перша мережа аптек в Черкаській області
 
  На початку 90-х років після розпаду СРСР медикаменти і товари медичного призначення стали справжнім дефіцитом в аптеках і медичних установах України. У ці складні часи керівництво ТОВ «Ватфарм» (колишня Черкаська фабрика гігровати) приймає рішення про створення першої комерційної аптеки під номером 100, відкриття якої відбулося 4 листопада 1993 року. Це було окреме двоповерхове приміщення на Ільїна 344, яке так і називалося аптека «Черкаської гігровати». Це стало початком регіональної аптечної мережі «Ваше здоров'я», яка була заснована в 1994 році. І не даремно, мережа названа «Ваше здоров'я», оскільки Ваше здоров'я стало нашою турботою.
 
  За перші роки існування фірми було відкрито 10 аптек і 1 аптечний кіоск в Черкаській області. У 1996 році фармацевтична фірма «Ваше здоров'я» укладає договори про прямі поставки медикаментів зі Словенії, Болгарії та Словаччини. З 1996 року фірма забезпечує лікарськими препаратами аптеки та амбулаторії у містах і селах Черкаської області. Ведеться активна діяльність по відкриттю аптечних пунктів у селах, щоб максимально забезпечити доступ населення до необхідних препаратів і товарів для здоров`я. У 1999-2000 було організовано 12 аптек в Катеринопільському, Корсунь-Шевченківському, Черкаському, Шполянському, Лисянському районах.
 

 
Аптека музей «Крещатикъ»
 
  У 2009 році до 15-річчя фірми була відкрита аптека-музей «Крещатикъ» в Черкасах за адресою: вул. Хрещатик, 251. Це унікальний проект, який розташувався в історичній будівлі на розі вулиць Смілянська та Хрещатик, архітектором будівлі був сам зодчий Городецький. Аптека створена в стилі XVIII-XIX століть, в ній Ви можете дізнатися історію розвитку аптечної справи, своїми очима побачити старовинні аптечні прилади та пристрої, почитати архівні документи. Тут все просякнуто історією!
 
20 років успішної роботи – запорука стабільності, професіоналізму і довіри
 
У 2014 році фармацевтична фірма «Ваше здоров'я» відсвяткувала 20-річний ювілей.
 
Сьогодні «Ваше здоров'я» – це:
 
  • 22 аптеки і 13 аптечних пунктів в 15 районах Черкаської області.
  • 150 досвідчених професіоналів фармацевтичного ринку.
  • Більше 5 тисяч найменувань лікарських препаратів, товарів медичного призначення, косметики та засобів гігієни, товарів для мам та дітей, БАДів.
  • Близько 100 000 чоловік щомісяця стають покупцями аптечних підрозділів мережі.
  • Постійні поставки медикаментів в лікарні та аптеки.
 
Ми цінуємо Вашу довіру до нас!
Оберіть мову UKR RU
Scroll To Top