Вы можете купить таблетки и лекарства по низкой цене в Черкассах и Черкасской области. Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент: таблетки от кашля, лекарства против головной боли, высокого давления, варикозного расширения вен, капли от насморка
Косметика и лечебные средства по уходу представлены в огромном ассортименте в сети аптек Ваше здоровье. Вы можете купить крем, тоник или лосьон от лучших производителей аптечной косметики
Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент средств и предметов по уходу по самой низкой цене. У нас можно выгодно купить товары по уходу за больными.
Товары для мам и детей: памперсы, соски, пустышки, молокоотсосы вы можете купить в аптеке Ваше здоровье. У нас представлен самый широкий ассортимент товаров для детей от лучших мировых производителей
Аптека Ваше здоровье предлагает по низкой цене: вата, марля, салфетки, бинты самого лучшего качества. Также Вы можете купить грелки как взрослые, так и детские. Аптека в городе Черкассы №1.
Аптека Ваше здоровье предлагает по низкой цене глюкометры, тонометры, ингаляторы и термометры. На все медицинское оборудование есть гарантия, и только оригинальные модели. Предлагаем широкий ассортимент техники для дома от лучших производителей.
Здоровое питание – залог долголетия. Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент товаров здорового питания, минеральных вод, трав по низким ценам в городе Черкассы и Черкасской области
Аптека Ваше здоровье предлагает большой выбор Бадов по доступной цене. Вы можете купить добавки для похудения, для зрения или просто для укрепления иммунитета. Бады в Черкассах по самой низкой цене.
article274.jpg

7 ознак, що зі здоров'ям щось не так

 Для того щоб бути здоровим, кожен з нас зобов'язаний уважно стежити за своїм самопочуттям і звертати особливу увагу на сигнали, які подає організм, щоб йому надали допомогу. Нижче наведемо перелік основних з них.

 
Збільшення талії в обсягах
 
Якщо Ваша талія помітно додала в обсягах, і її показники перевищують 80 см - у жінок і 94 см - у чоловіків, то це вагомий привід для занепокоєння. Справа в тому, що така ознака може бути симптомом діабету або ж так званого метаболічного синдрому, які в свою чергу можуть призвести до маси проблем зі здоров'ям.
Для того щоб уникнути плачевних наслідків, необхідно вести активний спосіб життя і переглянути свій раціон харчування, виключивши всі шкідливі продукти. І, звичайно ж, слід обов'язково пройти медичне обстеження, спрямоване на виявлення причин збільшення обсягів.
 
Поява жовтих бляшок навколо очей і на ліктях
 
Якщо у Вас навколо очей або на ліктях, а може бути і там, і там з'явилися жовті бляшки - ксантелазми, то вони можуть сигналізувати про підвищення рівня холестерину в крові. Небезпека криється в тому, що це може привести до серйозних проблем серцево-судинної системи, аж до серцевого нападу або інсульту.
Так що при перших появи ксантелазми, негайно зверніться до лікаря, який призначить Вам необхідні лабораторні дослідження і за їх результатами озвучить належні рекомендації.
 
Темні кола навколо очей
 
Поява темних кіл навколо очей може бути наслідком не тільки втоми і недосипання, але і різних алергічних реакцій. Особливо, якщо його супроводжує такий симптом, як свербіж в області очей і носа.
Вирішити проблему допоможе виявлення алергену і прийом спеціальних препаратів за призначенням лікаря.
 
Тріщинки в куточках губ
 
Тріщинки  в куточках губ - це не тільки косметичний дефект. Вони можуть свідчити про брак вітамінів групи В і заліза. Крім того, є небезпека потрапляння інфекції, так що проблему слід нефгайно вирішувати.
В цьому випадку допоможе насичення щоденного раціону пісним м'ясом, яйцями, а також зеленими листовими овочами. Знадобиться і місцева обробка ранок спеціальними заживляючими мазями.
 
Ламкість нігтів
 
Ламкість нігтів може бути ознакою як локальних, так і загальних проблем зі здоров'ям, серед яких варто відзначити: грибок, псоріаз, артрит, а також захворювання щитовидки. Стан нігтів може погіршитися і через надмірне захоплення лаковими покриттями.
В останньому випадку врятувати нігтьові пластини допоможе регулярне та інтенсивне зволоження спеціальними засобами. А ось при підозрах на серйозні захворювання без кваліфікованої медичної допомоги не обійтися.
 

 

Оберіть мову UKR RU
Scroll To Top