Вы можете купить таблетки и лекарства по низкой цене в Черкассах и Черкасской области. Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент: таблетки от кашля, лекарства против головной боли, высокого давления, варикозного расширения вен, капли от насморка
Косметика и лечебные средства по уходу представлены в огромном ассортименте в сети аптек Ваше здоровье. Вы можете купить крем, тоник или лосьон от лучших производителей аптечной косметики
Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент средств и предметов по уходу по самой низкой цене. У нас можно выгодно купить товары по уходу за больными.
Товары для мам и детей: памперсы, соски, пустышки, молокоотсосы вы можете купить в аптеке Ваше здоровье. У нас представлен самый широкий ассортимент товаров для детей от лучших мировых производителей
Аптека Ваше здоровье предлагает по низкой цене: вата, марля, салфетки, бинты самого лучшего качества. Также Вы можете купить грелки как взрослые, так и детские. Аптека в городе Черкассы №1.
Аптека Ваше здоровье предлагает по низкой цене глюкометры, тонометры, ингаляторы и термометры. На все медицинское оборудование есть гарантия, и только оригинальные модели. Предлагаем широкий ассортимент техники для дома от лучших производителей.
Здоровое питание – залог долголетия. Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент товаров здорового питания, минеральных вод, трав по низким ценам в городе Черкассы и Черкасской области
Аптека Ваше здоровье предлагает большой выбор Бадов по доступной цене. Вы можете купить добавки для похудения, для зрения или просто для укрепления иммунитета. Бады в Черкассах по самой низкой цене.
article257.jpg

Ацетон У Дитини: Причини І Симптоми

Найперші ознаки ацетону - це відсутність апетиту і неприємний запах ацетону. Останнім часом у маленьких дітей все частіше зустрічається ацетонімія - це стан, коли в крові підвищується рівень кетонових тілець. Чому це відбувається? Багато фахівців говорять, що є певний типаж дітей, які входять до групи ризику по виникненню ацетонемічного кризу. Це активні і худорляві від природи дітки, які занадто рухливі і активні за характером. Таких діток складно вкласти спати, вони сильно емоційні і часто відрізняєюься лякливістю. Найчастіше до ацетонемічного блювання схильні діти до 3-х років, іноді цей стан може залишатися аж до 12 років. Перевірити рівень кетонових тіл можна за допомогою спеціальних тестів, які продаються в аптеці.
 
Причини ацетону
Існує багато чинників, які можуть вивести маленький організм з ладу і це стосується не тільки дітей з групи ризику.
Основні причини ацетонемічного кризу:
1. Неправильний раціон: вживання гострої, жирної і смаженої їжі, шоколад, кольорова капуста, кисломолочні продукти, а також консервація. Існує цілий список продуктів, які варто виключити або обмежити, якщо Ваша дитина схильнаі до ацетону. Особливо варто уважно підходити до вибору готових продуктів харчування для дітей, оскільки зміст різноманітних консервантів також може згубно позначитися на здоров'ї.
2. Піднятися ацетон може також на ГРВІ та грип.
3. Сильні емоції (розлад, переживання, страх і навіть сильна радість).
4. Перегрів дитини.
5. Перевтома.
Якщо у Вашої дитини хоч раз був ацетонімічна криза, тоді варто особливо ретельно стежити за її фізичним і емоційним здоров'ям, дотримуючись рекомендації і дієти. Також важливо стежити за тим, щоб малюк не втомлювався, менше хвилювався. Слідкуйте за тим, щоб дотримувався режим дня. Ідеальні для таких малюків спокійні занять у вигляді плавання, йога або гімнастика.
 
Симптоми ацетону
 
Відсутність апетиту і характерний запах з ротика - запах ацетону. Також часто з'являються і такі ознаки, як:
 
Болі в животі і нудота, блювота;
Підвищення температури тіла до 38 ° С;
Рідкісні сечовипускання і характерний запах сечі (пахне ацетоном);
Млявість, слабкість і сонливість у малюка.
Коли є такі ознаки слід негайно зробити тест на ацетон. Тест-смужка просто опускається в сечу і потім Ви визначаєте рівень ацетону, порівнявши результати з показниками в інструкції. Обов'язково негайно потрібно викликати лікаря, який установить причину і призначить правильне лікування і пропише лікувальну дієту. Також він може призначити додаткові аналізи сечі і крові. Якщо у дитини було кілька нападів ацетонемії, то це говорить про те, що у крихітки розвинувся ацетонемічний синдром.
Оберіть мову UKR RU
Scroll To Top