Вы можете купить таблетки и лекарства по низкой цене в Черкассах и Черкасской области. Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент: таблетки от кашля, лекарства против головной боли, высокого давления, варикозного расширения вен, капли от насморка
Косметика и лечебные средства по уходу представлены в огромном ассортименте в сети аптек Ваше здоровье. Вы можете купить крем, тоник или лосьон от лучших производителей аптечной косметики
Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент средств и предметов по уходу по самой низкой цене. У нас можно выгодно купить товары по уходу за больными.
Товары для мам и детей: памперсы, соски, пустышки, молокоотсосы вы можете купить в аптеке Ваше здоровье. У нас представлен самый широкий ассортимент товаров для детей от лучших мировых производителей
Аптека Ваше здоровье предлагает по низкой цене: вата, марля, салфетки, бинты самого лучшего качества. Также Вы можете купить грелки как взрослые, так и детские. Аптека в городе Черкассы №1.
Аптека Ваше здоровье предлагает по низкой цене глюкометры, тонометры, ингаляторы и термометры. На все медицинское оборудование есть гарантия, и только оригинальные модели. Предлагаем широкий ассортимент техники для дома от лучших производителей.
Здоровое питание – залог долголетия. Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент товаров здорового питания, минеральных вод, трав по низким ценам в городе Черкассы и Черкасской области
Аптека Ваше здоровье предлагает большой выбор Бадов по доступной цене. Вы можете купить добавки для похудения, для зрения или просто для укрепления иммунитета. Бады в Черкассах по самой низкой цене.
article315.jpg

Бади. Що потрібно знати

 Що таке біологічно активна добавка (БАД) напевно, знає вже кожен школяр, і все це завдяки неоціненній рекламній підтримці в ЗМІ. Так що гріха таїти, напевно, кожен другий використовував їх в харчуванні. Але варто трохи їх повживати- і думка про БАДи може кардинально змінитися ... У чому причина? Зазвичай причина розчарувань лежить в одному і тому ж - брак інформації. Відсутність достовірної інформації про БАД і біологічно активних речовинах, що входять до їх складу, нерідко викликає негативну реакцію у людей на їх вживання. Така ситуація природна і це зовсім не дивно, адже навіть фахівці-медики не встигають часом переробити лавину наукових результатів і встежити за новими даними в цій галузі.

 
БАДи не придумали сьогодні. Вони відомі вже давно. І застосовувалися теж протягом тривалого часу. Може, правда, називалися по-іншому, але все ж таки ...
 
Всі інгредієнти, що входять до складу БАДів, знаходяться в харчових концентраціях, тому ними не можна отруїтися, вони не мають побічних ефектів (крім випадків індивідуальне непереносимості) їх практично неможливо передозувати.
 
Чому ж останнім часом так пропагується в різних ЗМІ ажіотаж навколо БАДів? Дуже велика увага до препаратів насторожує.
 
БАД ж можна розглядати як нововведення, або як альтернативу традиційним підходам. Що й казати, та й ми можемо це сказати на власному прикладі - все більше людей розчаровуються в підтримці власного здоров'я за допомогою фармакологічних препаратів і тому шукають альтернативу. На жаль, але факт залишається фактом - лікування хронічних хвороб за допомогою хімічних препаратів зараз відчуває серйозну недовіру з боку людей. Люди шукають інші шляхи оздоровлення. І ось тут на перші позиції виходять народні засоби оздоровлення, пліч-о-пліч з ними йдуть і БАДи ...
 
Найчастіше об'єктивна ситуація виглядає так: лікарські препарати прибирають симптоми хвороби, але не зачіпають причин, через які виникла ця хвороба.
 
А ось якщо говорити про біологічно активні добавки до їжі, то вони мають перевагу - це комплексний підхід оздоровлення організму. На тлі очищення і отримання якісного харчування організм сам починає вирішувати свої проблеми. Відносини між БАДами і лікарськими препаратами дружні. При хронічних проблемах зі здоров'ям треба приймати ліки, приписані лікарем і додавати до їжі БАД. Згодом буде зменшуватися кількість необхідних ліків, і хвороба буде поступово відступати.
 
Чесно сказати, БАД до їжі не є панацеєю від усіх хвороб і це взагалі не є ліками і тим більше не може замінити аптечні препарати. Але все ж є об'єктивні причини, чому БАДи бажано вживати кожній людині. Наш організм для повноцінного функціонування повинен з їжею отримувати велику кількість необхідних інгредієнтів, але сучасна їжа збіднена і не може забезпечити нас якісними поживними елементами. Звідси виникає проблема недоліків (вітамінів, амінокислот, мінеральних речовин і так далі).
 
Ще одна сучасна проблема. Та їжа, яку ми зараз споживаємо, містить в своїй основній масі надлишок в складі непотрібні і навіть шкідливі речовини (жири, барвники, емульгатори, розпушувачі, консерванти і так далі). Завдяки біологічно активним добавкам до їжі організм отримує всі необхідні поживні елементи (яких немає в звичайній їжі), і відбувається природне очищення органів і тканин від шкідливих речовин. Саме на тлі цих природних процесів відбувається оздоровлення організму і позбавлення від різних хвороб.
 
При регулярному використанні ліків у людей виникає звичка - з'їв таблетку, і біль на час пройшла. Таке ставлення не підходить при прийомі БАДів, так як у них зовсім інший принцип дії. Перш ніж хвороба вкорениться в організмі і стане хронічною, проходить кілька років. Так як БАДи до їжі прибирають першопричину проблеми, то їм теж потрібен час (2-6 місяців), щоб організм відчув полегшення і почав позбуватися від проблеми.
 
Тепер про якість препаратів. Якість і ефективність БАДів залежить в першу чергу від інгредієнтів. Треба уважно дивитися на упаковку, де вказується склад препарату і країна-виробник інгредієнта.
Оберіть мову UKR RU
Scroll To Top