Вы можете купить таблетки и лекарства по низкой цене в Черкассах и Черкасской области. Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент: таблетки от кашля, лекарства против головной боли, высокого давления, варикозного расширения вен, капли от насморка
Косметика и лечебные средства по уходу представлены в огромном ассортименте в сети аптек Ваше здоровье. Вы можете купить крем, тоник или лосьон от лучших производителей аптечной косметики
Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент средств и предметов по уходу по самой низкой цене. У нас можно выгодно купить товары по уходу за больными.
Товары для мам и детей: памперсы, соски, пустышки, молокоотсосы вы можете купить в аптеке Ваше здоровье. У нас представлен самый широкий ассортимент товаров для детей от лучших мировых производителей
Аптека Ваше здоровье предлагает по низкой цене: вата, марля, салфетки, бинты самого лучшего качества. Также Вы можете купить грелки как взрослые, так и детские. Аптека в городе Черкассы №1.
Аптека Ваше здоровье предлагает по низкой цене глюкометры, тонометры, ингаляторы и термометры. На все медицинское оборудование есть гарантия, и только оригинальные модели. Предлагаем широкий ассортимент техники для дома от лучших производителей.
Здоровое питание – залог долголетия. Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент товаров здорового питания, минеральных вод, трав по низким ценам в городе Черкассы и Черкасской области
Аптека Ваше здоровье предлагает большой выбор Бадов по доступной цене. Вы можете купить добавки для похудения, для зрения или просто для укрепления иммунитета. Бады в Черкассах по самой низкой цене.
article306.jpg

Чи корисний шоколад

Деякі люди стверджують, що їм необхідно обов'язково їсти шоколад, цього "вимагає" організм. На думку дієтологів-психотерапевти, подібне бажання може сигналити про реальну проблему зі здоров'ям психофізіологічного характеру, повідомляє «Медікфорум».
 
Наука сказала своє слово в суперечці про корисність шоколаду, про що поінформували творці телепрограми «Їжа жива і мертва». Відповідно до недавніх досліджень, шоколад дійсно здатний благотворно впливати на організм людини. Щоденне вживання шоколаду знижує тиск і рівень холестерину, зміцнює судини і захищає серце.
 
Шоколад діє як стимулятор тонусу подібно кави, - але на відміну від кофеїну не підвищує тиск. Завдяки дії поліфенолів, які містяться в какао, що знаходиться в його складі, шоколад розслабляє судини і покращує циркуляцію крові. Він корисний при фізичних і розумових навантаженнях. Є дані про те, що вживання 40 грамів гіркого або молочного шоколаду в день протягом 2 тижнів значно знижує рівень гормону кортизолу в крові - це маркер того, що організм краще захищений від стресу.
 
«У любителів шоколаду на 30% нижче ризик виникнення хвороб серця, на 25% менше ймовірність інсультів» - повідомили експерти.
 
У той же час важливо стежити за якістю шоколаду, в ньому не повинно бути багато штучних добавок.
 
Також слід пам'ятати про те, що шоколад викликає активну вироблення в організмі молекул задоволення, які діють подібно до наркотиків. Жінки в більшій мірі схильна до цей процес. Залежність від шоколаду - цілком реальне явище. Це може бути небезпечним, якщо врахувати, що шоколад - висококалорійний продукт: 500-600 кілокалорій на 100 грамів. Є його потрібно строго помірно.
Оберіть мову UKR RU
Scroll To Top