Вы можете купить таблетки и лекарства по низкой цене в Черкассах и Черкасской области. Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент: таблетки от кашля, лекарства против головной боли, высокого давления, варикозного расширения вен, капли от насморка
Косметика и лечебные средства по уходу представлены в огромном ассортименте в сети аптек Ваше здоровье. Вы можете купить крем, тоник или лосьон от лучших производителей аптечной косметики
Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент средств и предметов по уходу по самой низкой цене. У нас можно выгодно купить товары по уходу за больными.
Товары для мам и детей: памперсы, соски, пустышки, молокоотсосы вы можете купить в аптеке Ваше здоровье. У нас представлен самый широкий ассортимент товаров для детей от лучших мировых производителей
Аптека Ваше здоровье предлагает по низкой цене: вата, марля, салфетки, бинты самого лучшего качества. Также Вы можете купить грелки как взрослые, так и детские. Аптека в городе Черкассы №1.
Аптека Ваше здоровье предлагает по низкой цене глюкометры, тонометры, ингаляторы и термометры. На все медицинское оборудование есть гарантия, и только оригинальные модели. Предлагаем широкий ассортимент техники для дома от лучших производителей.
Здоровое питание – залог долголетия. Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент товаров здорового питания, минеральных вод, трав по низким ценам в городе Черкассы и Черкасской области
Аптека Ваше здоровье предлагает большой выбор Бадов по доступной цене. Вы можете купить добавки для похудения, для зрения или просто для укрепления иммунитета. Бады в Черкассах по самой низкой цене.
article330.jpg

Чи потрібно Боятися Холестерину?

 Сучасні технології дають все більше можливостей забути слово «захворювання». Так, вчені встановили, що високий рівень холестерину може передаватися у спадок, що викликає серцево-судинні захворювання і не тільки ...
 
Що це таке?
Це природний жирний спирт, який є в кожній клітині організму тварини. Але, це дуже складно, якщо сказати просто - це один з видів жиру, який циркулює в крові. Про нього пишуть багато поганих відгуків, але в будь-якому випадки він - життєво необхідний, оскільки бере безпосередню участь в регуляції перепадів температур, синтезує деякі гормони і вітаміни. Також він є безпосереднім учасником в будівництві клітин. Для всіх цих функцій організму необхідно не так вже й багато холестерину.
 
Скільки потрібно?
Нормальний рівень холестерину - це 200 мг / дл, а 80% всього від необхідної кількості наш організм виробляє самостійно. А решта 20% необхідно отримувати з їжею.
 
Холестерин буває різний
Існує «поганий» і «хороший» холестерин. Перший залишається в організмі на стінках судин, що викликає утворення атеросклеротичних бляшок. А ось «хороший» холестерин виконує свою корисну роль в організмі, а його надлишок легко виводиться.
 
«Житло» холестерину
В першу чергу, холестерину багато в продуктах тваринного походження. Це: свинина, яловичина, баранина, сало, oкорочка і поджарістая шкірка. Також багато холестерину в жовтках, вершковому маслі, сметані, твердому сирі і сирі. У день організм повинен отримувати не більше 300 мг холестерину. Так в 100 грамах яловичини міститься 94-98 мг.
 
Високий рівень - наслідки
Перш за все підвищується ризик розвитку серцево-судинних захворювань. Цілком можуть бути наслідки у вигляді інсульту або інфаркту.
В особливу групу ризику потрапляють курці, люди із зайвою вагою або ті, хто ведуть малоактивний спосіб життя. Також варто бути уважним ласунам.
 
Привести в норму
Страшний не холестерин, а його надлишок. Нездорове харчування, неправильний спосіб життя. Але, в більшості випадків його рівень можна відкоригувати, щоб уникнути негативних наслідків.
 
Етап перший - це рух. Вчені довели, що фізичні навантаження зменшують накопичилася в артеріях холестеринову блокаду. Також вправи значно підвищує здатність організму очищати кров від жиру, який надходить з їжею. Зовсім не обов'язково щодня бігати марафонські дистанції - просто гуляйте побільше на свіжому воздухe і постарайтеся побільше ходити пішки.
 
Етап другий - розслабляйтеся. Всі хвороби від нервів - і це незаперечний факт. Поменше дивіться телевізор, слухайте заспокійливу музику. Читайте побільше книг.
 
Етап третій - збалансований раціон. Відмовтеся від червоного м'яса на користь білого (птиця, кролятина). Вибирайте молочні продукти з меншою жирністю і відмовтеся від вершкового масла і сметани. В місяць можна їсти тільки два яєчних жовтки. Вживайте побільше овочів і фруктів. Постарайтеся включити в раціон оливкова, кукурудзяна, кунжутне масла холодного віджиму. Купуйте пароварку і забудьте, що таке обсмажування продуктів.

 

Оберіть мову UKR RU
Scroll To Top