Вы можете купить таблетки и лекарства по низкой цене в Черкассах и Черкасской области. Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент: таблетки от кашля, лекарства против головной боли, высокого давления, варикозного расширения вен, капли от насморка
Косметика и лечебные средства по уходу представлены в огромном ассортименте в сети аптек Ваше здоровье. Вы можете купить крем, тоник или лосьон от лучших производителей аптечной косметики
Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент средств и предметов по уходу по самой низкой цене. У нас можно выгодно купить товары по уходу за больными.
Товары для мам и детей: памперсы, соски, пустышки, молокоотсосы вы можете купить в аптеке Ваше здоровье. У нас представлен самый широкий ассортимент товаров для детей от лучших мировых производителей
Аптека Ваше здоровье предлагает по низкой цене: вата, марля, салфетки, бинты самого лучшего качества. Также Вы можете купить грелки как взрослые, так и детские. Аптека в городе Черкассы №1.
Аптека Ваше здоровье предлагает по низкой цене глюкометры, тонометры, ингаляторы и термометры. На все медицинское оборудование есть гарантия, и только оригинальные модели. Предлагаем широкий ассортимент техники для дома от лучших производителей.
Здоровое питание – залог долголетия. Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент товаров здорового питания, минеральных вод, трав по низким ценам в городе Черкассы и Черкасской области
Аптека Ваше здоровье предлагает большой выбор Бадов по доступной цене. Вы можете купить добавки для похудения, для зрения или просто для укрепления иммунитета. Бады в Черкассах по самой низкой цене.
article300.jpg

Чому потрібно знати симптоми гепатиту А

За останній час було зафіксовано кілька випадків спалахів захворюваності гепатитом А серед населення України. Тому не зайвим буде дізнатися все про цю недугу, а саме: наскільки вона небезпечна, як проявляє себе і як від неї вберегтися?

 
Гепатит А - причини і профілактика зараження
 
Гепатит А (також відомий як хвороба Боткіна) належить до інфекційних захворювань печінки, збудником якого є відповідний вірус. Основним шляхом зараження вважається орально-фекальний. Таким чином отримати цю недугу можна купаючись в брудній воді, вживаючи в їжу недостатньо вимиті продукти і сирі молюски, включаючи в раціон погано очищену воду, контактуючи з хворою людиною і користуючись його особистими предметами гігієни, також вірус передається через кров. Не дарма найбільш гепатит А поширений в країнах з низьким рівнем умов проживання і високою кількістю населення.
Перше, що потрібно робити в цілях профілактики захворювання - це ретельно дотримуватися правил гігієни, регулярно мити руки з милом і уникати будь-яких ситуацій з підвищеною небезпекою зараження. Ефективним методом проти гепатиту А також є вакцинація.
 
Основна симптоматика хвороби Боткіна
 
Гепатит А має три стадії розвитку. Перша триває до 42 днів і практично нічим не проявляється. У цей час вірус адаптується до існування в організмі і поширюється. При другій стадії можуть виявити себе багато ознак, зокрема слабкість і стомлюваність, болі в животі і розладу в роботі травної системи, головний біль, свербіж, збільшення печінки і підвищення температури тіла. Цей період може тривати до двох тижнів. Потім настає третя стадія, для якої характерно виникнення жовтяниці, виділення знебарвленого фекалій і потемніла сечі.
При прояві вищеописаних симптомів, особливо при пожовтінні шкіри, необхідно в обов'язковому порядку негайно звернутися за лікарською допомогою. За умови кваліфікованої медичної допомоги хворий має позитивні прогнози на повне одужання. Можливо, для цього знадобиться госпіталізація і дотримання постільного режиму. У будь-якому випадку тільки досвідчений фахівець зможе визначити тяжкість стану пацієнта і призначити адекватну терапію.
Оберіть мову UKR RU
Scroll To Top