Вы можете купить таблетки и лекарства по низкой цене в Черкассах и Черкасской области. Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент: таблетки от кашля, лекарства против головной боли, высокого давления, варикозного расширения вен, капли от насморка
Косметика и лечебные средства по уходу представлены в огромном ассортименте в сети аптек Ваше здоровье. Вы можете купить крем, тоник или лосьон от лучших производителей аптечной косметики
Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент средств и предметов по уходу по самой низкой цене. У нас можно выгодно купить товары по уходу за больными.
Товары для мам и детей: памперсы, соски, пустышки, молокоотсосы вы можете купить в аптеке Ваше здоровье. У нас представлен самый широкий ассортимент товаров для детей от лучших мировых производителей
Аптека Ваше здоровье предлагает по низкой цене: вата, марля, салфетки, бинты самого лучшего качества. Также Вы можете купить грелки как взрослые, так и детские. Аптека в городе Черкассы №1.
Аптека Ваше здоровье предлагает по низкой цене глюкометры, тонометры, ингаляторы и термометры. На все медицинское оборудование есть гарантия, и только оригинальные модели. Предлагаем широкий ассортимент техники для дома от лучших производителей.
Здоровое питание – залог долголетия. Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент товаров здорового питания, минеральных вод, трав по низким ценам в городе Черкассы и Черкасской области
Аптека Ваше здоровье предлагает большой выбор Бадов по доступной цене. Вы можете купить добавки для похудения, для зрения или просто для укрепления иммунитета. Бады в Черкассах по самой низкой цене.
article278.jpg

Ефективні вправи для очей

Зір - це одна з найважливіших здібностей людини, тому для того, щоб зберегти його гостроту на довгі роки, слід уважно стежити за здоров'ям очей. Особливо важливо це для людей, які багато часу проводять за комп'ютером. Від цього їх очі втомлюються, а зір може помітно погіршуватися. В якості профілактики необхідно робити нескладні гімнастичні вправи.
 
Вправа №1
 
Поставте на віконному склі точку (розміром близько 3 мм) і зручно розташуйтеся на відстані 30 см від неї. Сконцентруйте свій погляд на цій точці протягом 5 секунд, потім стільки ж дивіться на який-небудь об'єкт за вікном. Тривалість вправи повинна складати близько 5 хвилин.
 
Вправа №2
 
Візьміть ватман і накресліть на ньому коло (діаметр - близько 50 см), в його середині намалюйте знак нескінченності. Його центр і центр кола повинні збігатися. Розмістіть ватман на стіні, на відстані 50 см від очей. Чи не рухаючи головою, уважно стежте від центральної точки по лінії знака нескінченності направо і вгору, а далі наліво і вниз. Робіть вправу неквапливо протягом 5 хвилин.
 
Вправа №3
 
Сядьте зручніше і схиліться на спинку меблів, закривши при цьому очі. Повільно наберіть в легені якомога більше повітря, потім видихаючи, нахиліться вперед. Повторюйте дану дію 7 разів.
 
Вправа №4
 
Займіть зручне положення і примружтеся на 5 секунд. Потім відкрийте очі і неквапливо моргайте кілька разів. Вправу виконуйте 7 разів.
 
Вправа №5
 
Стати рівно, ноги - на ширині плечей, руки - вздовж тулуба. Повільно витягніть руки вперед на видиху, а на вдиху - підніміть руки вгору, потім опустіть і розслабитеся. Протягом усього цього часу необхідно, не відриваючись, спостерігати за кінчиками пальців і при цьому не рухати головою. Вправа слід повторювати 5 разів.

Вправа №6
 
Поставте ноги на ширині плечей, руки покладіть на талію. Повільно повертайте голову вправо і уважно подивіться на лікоть правої руки. Потім виконайте аналогічні дії з лівого боку. Для ефективності вправи не можна рухати тулубом. Виконуйте дію 5 раз.
 
Виконувати даний комплекс вправ можна кілька разів на день у зручний час в будь-якій послідовності. Якщо Ви носите контактні лінзи або окуляри для корекції зору, то займайтеся гімнастикою спочатку прямо в них, а потім повторіть ті ж дії без них.
Оберіть мову UKR RU
Scroll To Top