Вы можете купить таблетки и лекарства по низкой цене в Черкассах и Черкасской области. Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент: таблетки от кашля, лекарства против головной боли, высокого давления, варикозного расширения вен, капли от насморка
Косметика и лечебные средства по уходу представлены в огромном ассортименте в сети аптек Ваше здоровье. Вы можете купить крем, тоник или лосьон от лучших производителей аптечной косметики
Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент средств и предметов по уходу по самой низкой цене. У нас можно выгодно купить товары по уходу за больными.
Товары для мам и детей: памперсы, соски, пустышки, молокоотсосы вы можете купить в аптеке Ваше здоровье. У нас представлен самый широкий ассортимент товаров для детей от лучших мировых производителей
Аптека Ваше здоровье предлагает по низкой цене: вата, марля, салфетки, бинты самого лучшего качества. Также Вы можете купить грелки как взрослые, так и детские. Аптека в городе Черкассы №1.
Аптека Ваше здоровье предлагает по низкой цене глюкометры, тонометры, ингаляторы и термометры. На все медицинское оборудование есть гарантия, и только оригинальные модели. Предлагаем широкий ассортимент техники для дома от лучших производителей.
Здоровое питание – залог долголетия. Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент товаров здорового питания, минеральных вод, трав по низким ценам в городе Черкассы и Черкасской области
Аптека Ваше здоровье предлагает большой выбор Бадов по доступной цене. Вы можете купить добавки для похудения, для зрения или просто для укрепления иммунитета. Бады в Черкассах по самой низкой цене.
article336.jpg

Готуємо організм до осені

Саме восени починає значно зменшуватися світловий день і імунітет людини повинен бути готовий до дефіциту сонячного світла, якого також часто не вистачає через негоду.

Більш того, неминуче змінюється наш раціон харчування, так як "легка" річна їжа вже не дає організму необхідної енергії. Ну і не можна не згадати про неминучість зустрічей з вірусами і застудою.
 
Показання до екстреної підготовки організму до холодів
 
Скільки морально не готуються до того, що літо скінчиться й настане осінь, остання завжди настає несподівано і підносить різкі перепади температур і тиску. Звичайно, імунітет реагує на зміни, але при цьому витрачається велика кількість життєвої енергії. Тому з приходом осені вечорами може відчуватися озноб, головний біль, занепад сил і навіть нежить. Додамо до цього контакт із збільшенням числом вірусоносіїв, особливо в місцях загального користування, таких як громадський транспорт, магазини, кінотеатри та ін. Всі перераховані вище фактори говорять про те, що настав час активної турботи про організм, який повинен налаштуватися на зміни і з гідністю витримати випробування осінньо-зимовим періодом.
 
Щоб краще зрозуміти себе і допомогти своєму організму, слід розібратися в тому, як саме змінюються його біоритми і які зміни відбуваються в роботі органів і систем восени.
 
Фізіологічний стан організму людини восени
 
Всі органи і системи нашого організму реагують на прихід осені і важливо розуміти як саме.
 
Стан імунної системи восени
 
Вчені довели, що саме восени в лімфоїдної тканини відбуваються незворотні зміни, в зв'язку з чим страждає кровоносна система. В цей період року відзначається низький вміст моноцитів і лімфоцитів в крові, мінімальна вага вилочкової залози і селезінки, а також низький вміст імуноглобулінів в крові. Такі показники свідчать про слабкий функціонуванні імунної системи восени, в порівнянні з іншими сезонами. У зв'язку з цим організм стає більш сприйнятливим до вірусів та інфекцій.
 
За статистикою, на грип люди важче і частіше хворіють саме восени, а не навесні. Пік захворюваності на ангіну відзначається в жовтні, а загострення ревматизму і хандроз - в жовтні-листопаді. Перебіг інфекційних захворювань ускладнюється тим, що восени максимально виражаються ознаки запалення (набряки, гіперемія, висока температура).
 
Щоб допомогти імунітету і зміцнити його необхідно вживати імуностимулюючі препарати, а також засоби містять антиоксиданти: селен, ехінацею, цинк, вживати зелений чай, ялиновий сироп і використовувати ефірні масла (лаванди, материнки, бергамоту, чебрецю, лаврового масла, чайного дерева, евкаліпта, каяпута, грейпфрута, лимонника, лимона,). Крім зміцнення захисних сил організму ефірні масла прекрасно справляються з більшістю бактерій і вірусів.

Стан серцево-судинної системи восени
 
Максимальні показники артеріального тиску крові спостерігаються саме восени. У вересні відзначається більше гіпертонічних кризів, ніж в будь-якому іншому місяці року, також погіршується мозковий кровообіг. Характерною ознакою осені можна вважати і підвищення внутрішньоочного тиску.
 
Зазвичай восени відбувається підвищення рівня холестерину в крові, що пов'язано із захопленням холестерину клітинами печінки і особливо небезпечно для хворих на атеросклероз. Найнебезпечнішим для серця місяцем вважається листопад, саме в цьому місяці реєструється велика кількість стенокардії та інфарктів міокарда. Такий стан справ зумовлений характерними порушеннями коронарного кровообігу, нестійкістю серцевого м'яза до фізичних навантажень, вразливістю регуляторних механізмів, на які негативно впливає зовнішнє середовище (електромагнітні бурі, перепади температур і ін.). Ускладнюють ситуацію і депресивні настрої, властиві для осені.
 
Велику користь принесуть профілактичні препарати, що містять омега-3, лецитин, а також риб'ячий жир і спеціально розроблені антиоксидантні комплекси.
 
Стан травної системи восени
 
В період з жовтня по грудень медиками відзначається зростання числа захворювань шлунково-кишкового тракту, таких як гастродуоденіти, гастрити, загострення виразки шлунка та дванадцятипалої кишки. Це пов'язано з тим, що саме восени відбувається максимальне зниження продукції гастроінтестинальних гормонів, які підтримують слизову оболонку шлунка і дванадцятипалої кишки в тонусі.
 
Тому людям з проблемами шлунка восени просто необхідна профілактика за допомогою препаратів що містять харчові ферменти, еубіотики, фенхель, м'яту, імбир та ін. Чи принесе користь і регулярне вживання в їжу кисломолочних продуктів, багатих пробіотиками та пробіотиками.
 
Підсумовуючи вищевикладене, слід зазначити, що з настанням осені необхідно з особливою увагою ставитися до свого серця і остерігатися інфекцій. 
 
Оберіть мову UKR RU
Scroll To Top