Вы можете купить таблетки и лекарства по низкой цене в Черкассах и Черкасской области. Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент: таблетки от кашля, лекарства против головной боли, высокого давления, варикозного расширения вен, капли от насморка
Косметика и лечебные средства по уходу представлены в огромном ассортименте в сети аптек Ваше здоровье. Вы можете купить крем, тоник или лосьон от лучших производителей аптечной косметики
Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент средств и предметов по уходу по самой низкой цене. У нас можно выгодно купить товары по уходу за больными.
Товары для мам и детей: памперсы, соски, пустышки, молокоотсосы вы можете купить в аптеке Ваше здоровье. У нас представлен самый широкий ассортимент товаров для детей от лучших мировых производителей
Аптека Ваше здоровье предлагает по низкой цене: вата, марля, салфетки, бинты самого лучшего качества. Также Вы можете купить грелки как взрослые, так и детские. Аптека в городе Черкассы №1.
Аптека Ваше здоровье предлагает по низкой цене глюкометры, тонометры, ингаляторы и термометры. На все медицинское оборудование есть гарантия, и только оригинальные модели. Предлагаем широкий ассортимент техники для дома от лучших производителей.
Здоровое питание – залог долголетия. Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент товаров здорового питания, минеральных вод, трав по низким ценам в городе Черкассы и Черкасской области
Аптека Ваше здоровье предлагает большой выбор Бадов по доступной цене. Вы можете купить добавки для похудения, для зрения или просто для укрепления иммунитета. Бады в Черкассах по самой низкой цене.
article279.jpg

Харчове отруєння: що робити

 Харчове отруєння - неприємність, яка може статися з кожним. Тому зустрічати її треба у всеозброєнні, володіючи всіма необхідними знаннями. Перше, що потрібно усвідомлювати це те, що такий стан виникає внаслідок вживання їжі, в складі якої є шкідливі віруси, бактерії і мікроорганізми, а також продукти їх життєдіяльності. Вона також може містити отрути або небезпечні для здоров'я хімікати.


Основні симптоми харчового отруєння
 
Харчове отруєння, як правило, проявляється симптомами розладу роботи шлунково-кишкового тракту, таких як нудота, блювота, діарея, дискомфорт в області живота. Найчастіше до цих ознак приєднується головний біль, слабкість, підвищення температури тіла.
Як правило, хворобливий стан зберігається протягом трьох-п'яти днів з тенденцією до поступового поліпшення.

Перша допомога при харчовому отруєнні
 
При появі перших симптомів харчового отруєння, необхідно негайно вживати заходів, спрямованих на очищення організму від шкідливих речовин. У цьому може допомогти промивання шлунка слабким розчином соди або марганцівки. За один раз потрібно випити близько 1-1,5 літра рідини, а потім викликати блювоту. При чому цей процес слід повторювати кілька разів. Крім того, доведеться зробити клізму.
 
Що стосується медикаментів, то необхідно приймати сорбенти. Наприклад, по 4-5 таблеток активованого вугілля потрібно пити через кожні 3-4 години. Також важливо запобігти ймовірному зневоднення. Тому слід приготувати розчин для пероральної регідратації, наприклад, «Регідрон» і приймати його згідно з інструкцією.
 
Коли без медичної допомоги не обійтися
 
З більшістю випадків харчового отруєння вдається впоратися в домашніх умовах. Однак іноді виникають ситуації, коли просто необхідно звернеться за кваліфікованою медичною допомогою. Особливо, якщо мова йде про стан здоров'я дитини, вагітної або годуючої жінки або людини похилого віку.
 
Також необхідно пам'ятати, що небезпечними симптомами харчового отруєння, які вимагають негайного втручання лікаря, є різке підвищення температури, непритомний стан, неприборкана блювота, розлади зору, параліч, порушення дихальної функції і сильні болі. Приводом для звернення до лікаря також є ознаки зневоднення, а також наявність кривавих домішок в блювотних і калових масах. Врахуйте, що кожен з перелічених симптомів, проявлений як один, так і в тандемі з іншими може серйозно загрожувати здоров'ю і навіть життю пацієнта. Тому зволікати з поїздкою в лікарню не можна, як і в тому випадку, коли стан хворого не поліпшується або зберігається більше трьох днів
Оберіть мову UKR RU
Scroll To Top