Вы можете купить таблетки и лекарства по низкой цене в Черкассах и Черкасской области. Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент: таблетки от кашля, лекарства против головной боли, высокого давления, варикозного расширения вен, капли от насморка
Косметика и лечебные средства по уходу представлены в огромном ассортименте в сети аптек Ваше здоровье. Вы можете купить крем, тоник или лосьон от лучших производителей аптечной косметики
Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент средств и предметов по уходу по самой низкой цене. У нас можно выгодно купить товары по уходу за больными.
Товары для мам и детей: памперсы, соски, пустышки, молокоотсосы вы можете купить в аптеке Ваше здоровье. У нас представлен самый широкий ассортимент товаров для детей от лучших мировых производителей
Аптека Ваше здоровье предлагает по низкой цене: вата, марля, салфетки, бинты самого лучшего качества. Также Вы можете купить грелки как взрослые, так и детские. Аптека в городе Черкассы №1.
Аптека Ваше здоровье предлагает по низкой цене глюкометры, тонометры, ингаляторы и термометры. На все медицинское оборудование есть гарантия, и только оригинальные модели. Предлагаем широкий ассортимент техники для дома от лучших производителей.
Здоровое питание – залог долголетия. Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент товаров здорового питания, минеральных вод, трав по низким ценам в городе Черкассы и Черкасской области
Аптека Ваше здоровье предлагает большой выбор Бадов по доступной цене. Вы можете купить добавки для похудения, для зрения или просто для укрепления иммунитета. Бады в Черкассах по самой низкой цене.
article321.jpg

Хребет - основа Здоров'я

Це головна вісь людського тіла, яка впливає абсолютно на всю систему організму. Ще стародавні цілителі вважали, що хребет - це вмістилище енергії людини. У сучасному ж світі дуже складно зберегти молодість і красу. Тому, якщо виникають проблеми з хребтом їх потрібно вирішувати дуже швидко.

 
Основою хребетного стовпа є хребці, які змушені витримувати неймовірні кілограми. Наприклад, якщо середньостатистична людина просто стоїть, то хребці попереку зазнають навантаження в 30 кг, а якщо ще й руки підняти, то додамо ще 10-кілограмовий вантаж. Саме тому починають деформуватися хребці. Правда процес зношування може тривати роками, так як і інші вікові зміни. Тільки тут є одна величезна різниця - процес старіння хребта починається в юності.
 
 
Сьогодні більше 90% населення планети страждає від захворювань хребетного стовпа. Вчені встановили цікаву річ: виявляється і в первісних людей не все добре було зі спиною. Остеохондроз входить до п'ятірки найбільш поширених захворювань на Землі. Він виникає в результаті зношування хребців і міжхребцевих з'єднань, що викликає біль у спині. Це захворювання може з'явитися і в 20 років.
 
 
Безперечно нашу опору краще берегти, щоб не було серйозних захворювань. Не варто перевантажувати себе важкими фізичними навантаженнями. Обов'язково вести активний спосіб життя і тренувати правильну поставу. Треба боятися протягів і бажано спати на жорсткому ліжку.
 
На жаль, дуже часто з'являються больові відчуття, до яких ми ставимося вкрай легковажно. Існує маса сучасної літератури та телевізійних проектів, які можуть в деякій мірі допомогти забути про недугу. Але, найкращий вихід - це звернутися до лікаря, навіть при незначних болях в спині.
 
 
Щоденні елементарні вправи для спини допоможуть зберегти здоров'я хребетного стовпа. При цьому необхідно розуміти, що ми дуже багато часу проводимо на робочому місці і змушені зберігати певну позу. Тому рекомендується частіше міняти положення ніг, якщо Ви багато стоїте на роботі. Так, і для того що ні бути пацієнтом лікаря-вертебролога, можна щодня виконувати елементарну гімнастику, навіть на стільці.
 
1. Голову нахилити вперед і дістати верхню частину грудної клітки. Потім повільно «прокатати» голову до плеча, спочатку в одну сторону, а потім в іншу.
2. Притиснутися спиною до стільця і ​​поетапно піднімати і опускати плечі.
3. Звести і розвести лопатки, поклавши руки на коліна.
4. Зробити повороти хребта в ліву і праву сторони.
 
Також існує тест, за допомогою якого можна визначити захворювання хребта. Якщо хоча б, на два пункти Ви відповіли «так», тоді варто звернутися до лікаря. Отже:
1. Часто відчуваєте біль в шиї або спині, коли прокидаєтеся.
2. Часто з'являється головний біль, якщо закинути голову назад.
3. Неприємні відчуття в області лопаток при глибокому вдиху.
4. Зрідка відчувається легке оніміння кінцівок.
Оберіть мову UKR RU
Scroll To Top