Вы можете купить таблетки и лекарства по низкой цене в Черкассах и Черкасской области. Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент: таблетки от кашля, лекарства против головной боли, высокого давления, варикозного расширения вен, капли от насморка
Косметика и лечебные средства по уходу представлены в огромном ассортименте в сети аптек Ваше здоровье. Вы можете купить крем, тоник или лосьон от лучших производителей аптечной косметики
Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент средств и предметов по уходу по самой низкой цене. У нас можно выгодно купить товары по уходу за больными.
Товары для мам и детей: памперсы, соски, пустышки, молокоотсосы вы можете купить в аптеке Ваше здоровье. У нас представлен самый широкий ассортимент товаров для детей от лучших мировых производителей
Аптека Ваше здоровье предлагает по низкой цене: вата, марля, салфетки, бинты самого лучшего качества. Также Вы можете купить грелки как взрослые, так и детские. Аптека в городе Черкассы №1.
Аптека Ваше здоровье предлагает по низкой цене глюкометры, тонометры, ингаляторы и термометры. На все медицинское оборудование есть гарантия, и только оригинальные модели. Предлагаем широкий ассортимент техники для дома от лучших производителей.
Здоровое питание – залог долголетия. Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент товаров здорового питания, минеральных вод, трав по низким ценам в городе Черкассы и Черкасской области
Аптека Ваше здоровье предлагает большой выбор Бадов по доступной цене. Вы можете купить добавки для похудения, для зрения или просто для укрепления иммунитета. Бады в Черкассах по самой низкой цене.
article304.jpg

Як Попередити Розвиток Карієсу

З латинської мови "карієс" перекладається як «гниття» і належить до одного з найбільш поширених захворювань людства. Він являє собою складний патологічний процес, в результаті якого відбувається руйнування зубів. Однак на сьогодні існує безліч способів, які дозволяють запобігти виникненню карієсу, особливо, якщо передбачено комплексний підхід.
 
 
Правильне очищення зубів
 
Про те, що чистити зуби необхідно мінімум два рази на день, напевно знає кожен. При цьому слід враховувати й інші важливі аспекти. Перш за все потрібно правильно підібрати щітку. Її робоча поверхня повинна бути невеликою - до 3 см, при цьому ворсинки вибирайте м'які, щоб вони не пошкоджували емаль. Також важливо використовувати хорошу зубну пасту. До її складу має входити фтор, який буде зміцнювати емаль.
 
Гігієна порожнини рота
 
Крім регулярного очищення зубів, необхідно вдаватися і до інших методів гігієни порожнини рота, особливо коли немає під рукою зубної щітки. Це може бути жувальна гумка, зубна нитка, а також спеціальні ополіскувачі для порожнини рота.
 
Здорове харчування
 
Правильне збалансоване харчування дуже важливо для здоров'я, в тому числі і зубів. Перше, що потрібно переглянути в своєму раціоні для сліпучої усмішки, це кількість вживання солодкого. Його потрібно скоротити до мінімуму. А ось такі продукти як кислі яблука, морква, редис, буряк, капуста, а також молочні і кисломолочні продукти, риба і бобові повинні в достатній кількості входити в щоденне меню.
 
Медичний огляд
 
Навіть, якщо, на думку вашому, Ваші зуби знаходяться в ідеальному стані, необхідно відвідувати стоматолога як мінімум два рази на рік. Тільки досвідчений фахівець зможе дати професійну оцінку стану зубів і запропонує ефективні методи профілактики карієсу, а при необхідності - призначить адекватне лікування.
Наприклад, для того щоб запобігти появі карієсу лікар може запропонувати покрити емаль захисним шаром. Ця процедура проста і безболісна, але є досить ефективним.

 

Оберіть мову UKR RU
Scroll To Top