Вы можете купить таблетки и лекарства по низкой цене в Черкассах и Черкасской области. Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент: таблетки от кашля, лекарства против головной боли, высокого давления, варикозного расширения вен, капли от насморка
Косметика и лечебные средства по уходу представлены в огромном ассортименте в сети аптек Ваше здоровье. Вы можете купить крем, тоник или лосьон от лучших производителей аптечной косметики
Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент средств и предметов по уходу по самой низкой цене. У нас можно выгодно купить товары по уходу за больными.
Товары для мам и детей: памперсы, соски, пустышки, молокоотсосы вы можете купить в аптеке Ваше здоровье. У нас представлен самый широкий ассортимент товаров для детей от лучших мировых производителей
Аптека Ваше здоровье предлагает по низкой цене: вата, марля, салфетки, бинты самого лучшего качества. Также Вы можете купить грелки как взрослые, так и детские. Аптека в городе Черкассы №1.
Аптека Ваше здоровье предлагает по низкой цене глюкометры, тонометры, ингаляторы и термометры. На все медицинское оборудование есть гарантия, и только оригинальные модели. Предлагаем широкий ассортимент техники для дома от лучших производителей.
Здоровое питание – залог долголетия. Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент товаров здорового питания, минеральных вод, трав по низким ценам в городе Черкассы и Черкасской области
Аптека Ваше здоровье предлагает большой выбор Бадов по доступной цене. Вы можете купить добавки для похудения, для зрения или просто для укрепления иммунитета. Бады в Черкассах по самой низкой цене.
article288.jpg

Як попередити застуду

 
Чи відчуваєте, що Вас долає застуда? Не слід чекати посилення симптомів і ускладнень, слід відразу ж вжити заходів і кинути всі сили на боротьбу з захворюванням. В результаті попадання вірусної інфекції в організм, імунітет намагається всіма способами позбутися від неї. У свою чергу ми відчуваємо це як нежить, біль у горлі, чхання і підвищення температури тіла. Як тільки виявилося хоч одне з цих неприємних відчуттів, потрібно негайно діяти, не чекаючи посилення стану.
 
Відпочинок
 
Не слід переносити застуду на ногах, хай навіть при легкій симптоматиці. Дайте собі час на відпочинок і відмовтеся від роботи хоча б на пару днів. Присвятіть цей час боротьбі з вірусною інфекцією. Повірте, краще так, ніж дочекатися розпалу захворювання і пропустити як мінімум робочий тиждень.
 
Зволоження і рясне пиття
 
Постійно зволожуйте повітря в приміщенні, в якому перебуваєте. Для цього краще використовувати спеціальний прилад - зволожувач. При цьому не забувайте про регулярне провітрювання. Прохолодне і вологе повітря перешкоджає розмноженню вірусів.
Не забувайте і про необхідність в рясному питтю. Причому вживати слід чисту воду, чай, компот або бульйон. Головне, щоб напої не були занадто холодними або гарячими. Оптимальний варіант - рідина, охолоджена до температури тіла.
 
Полоскання горла
 
При першому ж першінні в горлі потрібно негайно приступити до полоскання, при цьому проводити його необхідно якомога частіше, приблизно через кожен 1-2 години. Для цього слід використовувати відвар ромашки або розчин солі, найкраще морської.
 
Вітаміни
 
Безумовно, правильне раціональне харчування з достатньою кількістю вітамінів і мікроелементів - запорука здоров'я. Але, на жаль, під час простудних захворювань помітно погіршується апетит, в той час як організм особливо гостро потребує корисних речовин. У цьому випадку зростає потреба у вітаміні С - аскорбінової кислоти, який бере безпосередню участь у виробленні інтерферону. Так що свій раціон слід поповнити корисними продуктами і напоями, такими як цитрусові, а також настій шипшини.
 
Стимуляція імунітету
 
Від сили імунітету залежить наскільки швидко і ефективно організм зможе побороти вірусну інфекцію. Так що вже при перших симптомах застуди слід всіляко стимулювати роботу імунітету і допомагати йому активізуватися. Для цього можна використовувати медичні препарати з групи імуностимуляторів та імуномодуляторів, які, звичайно ж, слід приймати тільки за рекомендацією лікаря.
Оберіть мову UKR RU
Scroll To Top