Вы можете купить таблетки и лекарства по низкой цене в Черкассах и Черкасской области. Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент: таблетки от кашля, лекарства против головной боли, высокого давления, варикозного расширения вен, капли от насморка
Косметика и лечебные средства по уходу представлены в огромном ассортименте в сети аптек Ваше здоровье. Вы можете купить крем, тоник или лосьон от лучших производителей аптечной косметики
Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент средств и предметов по уходу по самой низкой цене. У нас можно выгодно купить товары по уходу за больными.
Товары для мам и детей: памперсы, соски, пустышки, молокоотсосы вы можете купить в аптеке Ваше здоровье. У нас представлен самый широкий ассортимент товаров для детей от лучших мировых производителей
Аптека Ваше здоровье предлагает по низкой цене: вата, марля, салфетки, бинты самого лучшего качества. Также Вы можете купить грелки как взрослые, так и детские. Аптека в городе Черкассы №1.
Аптека Ваше здоровье предлагает по низкой цене глюкометры, тонометры, ингаляторы и термометры. На все медицинское оборудование есть гарантия, и только оригинальные модели. Предлагаем широкий ассортимент техники для дома от лучших производителей.
Здоровое питание – залог долголетия. Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент товаров здорового питания, минеральных вод, трав по низким ценам в городе Черкассы и Черкасской области
Аптека Ваше здоровье предлагает большой выбор Бадов по доступной цене. Вы можете купить добавки для похудения, для зрения или просто для укрепления иммунитета. Бады в Черкассах по самой низкой цене.
article289.jpg

Як розпізнати сухий та вологий кашель

Кашель є одним з основних симптомів багатьох серйозних захворювань, тому його не можна ігнорувати. Разом з тим потрібно вміти чітко розрізняти його природу. Отже, як же відрізнити вологий кашель від сухого? Як позбавиться від цих симптомів?
 
Сухий кашель: симптоми і причини
 
Як правило, сухий кашель має нападоподібний характер. Він різко починається і також несподівано закінчується. При цьому не утворюється мокротиння. Разом з тим зберігається відчуття стороннього предмета в дихальних шляхах, що викликає бажання позбутися від нього. Навіть після тривалого нападу кашлю, полегшення не настає. Крім того, може навіть виникнути біль в грудній клітині. Часто сухий кашель мучить і ночами, не даючи нормально відпочити.
Сухий кашель може в першу чергу сигналізувати про розвиток таких захворювань, як ларингіт, трахеїт, бронхіт, астма. Крім них, є ряд і інших недуг неінфекційного походження, які можуть викликати напади сухого кашлю. Це алергія, стрес, а також подразнення слизової дихальних шляхів різного роду речовинами, наприклад, будівельним пилом, вихлопними газами, побутовою хімією, косметичними та парфумерними засобами.
 
Вологий кашель і його особливості
 
Найчастіше мокрий кашель поступово утворюється з сухого і при цьому супроводжує гострі респіраторні вірусні інфекції. Основною ознакою вологого ашлю (його також називають продуктивним або вологим) є виділення мокротиння. Вона може бути різного кольору і консистенції. При цьому важливо знати, що продуктивний кашель може сигналізувати і про дуже небезпечні захворювання, такі як запалення легенів, рак, застійна серцева недостатність, туберкульоз. Тому дуже важливо при будь-якому типі кашлю звернеться за лікарською допомогою. Тільки досвідчений лікар зможе визначити причини і призначити адекватну терапію.
 
Лікування сухого і вологого кашлю
 
На сьогоднішній день існує безліч медичних препаратів, які успішно виліковують сухий або мокрий кашель. Їх можна розділити на натуральні і синтетичні. Перші, як правило, розроблені на основі різних рослинних екстрактів, які відомі своїми цілющими властивостями, другі ж містять в більшості хімічні речовини, створені штучним шляхом.

 

Оберіть мову UKR RU
Scroll To Top