Вы можете купить таблетки и лекарства по низкой цене в Черкассах и Черкасской области. Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент: таблетки от кашля, лекарства против головной боли, высокого давления, варикозного расширения вен, капли от насморка
Косметика и лечебные средства по уходу представлены в огромном ассортименте в сети аптек Ваше здоровье. Вы можете купить крем, тоник или лосьон от лучших производителей аптечной косметики
Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент средств и предметов по уходу по самой низкой цене. У нас можно выгодно купить товары по уходу за больными.
Товары для мам и детей: памперсы, соски, пустышки, молокоотсосы вы можете купить в аптеке Ваше здоровье. У нас представлен самый широкий ассортимент товаров для детей от лучших мировых производителей
Аптека Ваше здоровье предлагает по низкой цене: вата, марля, салфетки, бинты самого лучшего качества. Также Вы можете купить грелки как взрослые, так и детские. Аптека в городе Черкассы №1.
Аптека Ваше здоровье предлагает по низкой цене глюкометры, тонометры, ингаляторы и термометры. На все медицинское оборудование есть гарантия, и только оригинальные модели. Предлагаем широкий ассортимент техники для дома от лучших производителей.
Здоровое питание – залог долголетия. Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент товаров здорового питания, минеральных вод, трав по низким ценам в городе Черкассы и Черкасской области
Аптека Ваше здоровье предлагает большой выбор Бадов по доступной цене. Вы можете купить добавки для похудения, для зрения или просто для укрепления иммунитета. Бады в Черкассах по самой низкой цене.
article339.jpg

Як справитися з безсонням?

 

 Як впоратися з безсонням без сторонньої допомоги? Поганий сон - поширена і багатолика проблема нашого часу. Безсонням в побуті називають понад 70 синдромів, від яких страждає приблизно чверть населення планети. Щоб нормалізувати нічний відпочинок, часом потрібна допомога фахівця, але багато пацієнтів здатні допомогти собі самі.
 
Самопоміч в боротьбі з порушеннями сну настільки важлива, що британський «мінохоронздоров'я» рекомендує звертатися за допомогою до лікаря не відразу, а через місяць безуспішних спроб позбавитися від безсоння. Як же нормалізувати сон самому? Кілька корисних порад.
 
1. Ізолюйте спальню
Коли людині важко заснути, його увагу привертає будь шерех, підстьобує напруженість, яка і без стороннього втручання наростає зі збільшенням часу нічного неспання. Щоб знизити вплив зовнішніх чинників, обладнайте спальню щільними темними шторами, надійно захищають приміщення від вуличного світла. Лягаючи спати, надягніть маску для очей і використовуйте беруші.
 
2. Дотримуйтеся чіткого розпорядку дня
Щодня лягайте спати ввечері і прокидайтеся вранці в один і той же час. Намагайтеся не робити винятків заради невідкладних справ. Якщо днем ​​виникає непереборне бажання подрімати, спите не більше 30 хвилин.
 
Сон - лише один з пунктів щоденного розпорядку дня. Розробіть його таким чином, щоб пік турбот припадав на ранок, що не навантажуйте вечір. Снідайте, обідайте і вечеряйте за розпорядком. Уникайте перекусів, основний обсяг їжі з'їдайте під час обіду.

3. Відмовтеся від стимуляторів
Вечорами не пийте кави, чай, какао або колу. Якщо не допомагає - повністю виключіть збуджуючі напої з раціону. Нікотин теж стимулятор. Краще, звичайно, кинути палити зовсім, але якщо це важко, намагайтеся курити якомога рідше. Причиною безсоння може стати алкоголь.
 
4. Відпочивайте перед сном
Тепла ванна, книги, легка музика - хороші способи заспокоїтися і розслабитися перед сном. Не слід читати з екрану гаджета. Дослідники виявили, що яскраві монітори і дисплеї пригнічують вироблення гормону сну мелатоніну. Не використовуйте свій комп'ютер або планшетом, не дивіться телевізор протягом хоча б однієї години перед тим, як лягти в ліжко.

 

Оберіть мову UKR RU
Scroll To Top