Вы можете купить таблетки и лекарства по низкой цене в Черкассах и Черкасской области. Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент: таблетки от кашля, лекарства против головной боли, высокого давления, варикозного расширения вен, капли от насморка
Косметика и лечебные средства по уходу представлены в огромном ассортименте в сети аптек Ваше здоровье. Вы можете купить крем, тоник или лосьон от лучших производителей аптечной косметики
Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент средств и предметов по уходу по самой низкой цене. У нас можно выгодно купить товары по уходу за больными.
Товары для мам и детей: памперсы, соски, пустышки, молокоотсосы вы можете купить в аптеке Ваше здоровье. У нас представлен самый широкий ассортимент товаров для детей от лучших мировых производителей
Аптека Ваше здоровье предлагает по низкой цене: вата, марля, салфетки, бинты самого лучшего качества. Также Вы можете купить грелки как взрослые, так и детские. Аптека в городе Черкассы №1.
Аптека Ваше здоровье предлагает по низкой цене глюкометры, тонометры, ингаляторы и термометры. На все медицинское оборудование есть гарантия, и только оригинальные модели. Предлагаем широкий ассортимент техники для дома от лучших производителей.
Здоровое питание – залог долголетия. Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент товаров здорового питания, минеральных вод, трав по низким ценам в городе Черкассы и Черкасской области
Аптека Ваше здоровье предлагает большой выбор Бадов по доступной цене. Вы можете купить добавки для похудения, для зрения или просто для укрепления иммунитета. Бады в Черкассах по самой низкой цене.
article290.jpg

Як Уберегтися Від ротавірусної інфекції?

 

 Ротавірусна інфекція досить серйозне і небезпечне захворювання, яке характеризується виникненням цілого ряду неприємних симптомів. Найчастіше ця недуга вражає дитячий організм, але може атакувати і дорослий. Які ж ознаки ротавірусної інфекції? Як уберегтися від неї? Якщо захворювання дало про себе знати, як швидше вилікуватися і уникнути ускладнень?
 
Основні симптоми ротавірусної інфекції
 
До числа найпоширеніших і яскраво виражених симптомів ротавірусної інфекції можна віднести всілякі розлади в роботі шлунково-кишкового тракту. До них можна віднести нудоту, блювоту, діарею, болі в області живота. Крім того, спостерігається значне підвищення температури тіла (вище 38-39 градусів) найчастіше в перші три доби захворювання.
При ротавірус присутні і основні ознаки інтоксикації організму, які проявляються загальною слабкістю, відсутністю апетиту, головними болями і запамороченням.
 
Допомога при ротавіруси
 
Головною запорукою боротьби з ознаками ротавірусної інфекції є рясне пиття. Оскільки розлад роботи травної системи може дуже швидко привести до обезводнення, що загрожує небезпечними для здоров'я і життя наслідками. У той час як від прийому їжі краще повністю відмовитися.
Важливим принципом лікування ротавірусу є також прийом сорбентів, які ефективно вбирають шкідливі речовини і виводять їх з організму.
При цьому необхідно пам'ятати, що в будь-якому випадку діагностика і лікування ротавірусної інфекції вимагає кваліфікованої медичної допомоги, особливо, якщо мова йде про дітей. Тільки лікар зможе встановити точний діагноз, оцінити тяжкість стану хворого і призначити відповідне лікування.
 
Профілактика ротавірусної інфекції
 
Набагато краще попередити виникнення ротавірусної інфекції, ніж усувати її наслідки. В якості профілактичних заходів слід в достатній мірі дотримуватися гігієни, зокрема мити руки після вулиці і перед прийомом їжі. Перед вживанням всі продукти потрібно ретельно мити і проводити достатню термічну обробку тих, які цього вимагають. Тимчасово відмовтеся від відвідування місць, в яких зафіксовані випадки зараження ротавирусом. Чи не контактуйте з хворими до їх повного одужання. З профілактичною метою також можна провести вакцинацію від ротавірусної інфекції.

 

Оберіть мову UKR RU
Scroll To Top