Вы можете купить таблетки и лекарства по низкой цене в Черкассах и Черкасской области. Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент: таблетки от кашля, лекарства против головной боли, высокого давления, варикозного расширения вен, капли от насморка
Косметика и лечебные средства по уходу представлены в огромном ассортименте в сети аптек Ваше здоровье. Вы можете купить крем, тоник или лосьон от лучших производителей аптечной косметики
Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент средств и предметов по уходу по самой низкой цене. У нас можно выгодно купить товары по уходу за больными.
Товары для мам и детей: памперсы, соски, пустышки, молокоотсосы вы можете купить в аптеке Ваше здоровье. У нас представлен самый широкий ассортимент товаров для детей от лучших мировых производителей
Аптека Ваше здоровье предлагает по низкой цене: вата, марля, салфетки, бинты самого лучшего качества. Также Вы можете купить грелки как взрослые, так и детские. Аптека в городе Черкассы №1.
Аптека Ваше здоровье предлагает по низкой цене глюкометры, тонометры, ингаляторы и термометры. На все медицинское оборудование есть гарантия, и только оригинальные модели. Предлагаем широкий ассортимент техники для дома от лучших производителей.
Здоровое питание – залог долголетия. Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент товаров здорового питания, минеральных вод, трав по низким ценам в городе Черкассы и Черкасской области
Аптека Ваше здоровье предлагает большой выбор Бадов по доступной цене. Вы можете купить добавки для похудения, для зрения или просто для укрепления иммунитета. Бады в Черкассах по самой низкой цене.
article324.jpg

Як зберегти зір працюючи з комп'ютером?

 

Напевно, це загальновідомий факт - більшість людей, що працюють за комп'ютером, зазнають ті чи інші проблеми із зором. Чим більше часу людина проводить біля екрану, тим проблеми проявляються більше. Медики навіть говорять про шкідливий вплив навіть маленьких екранів кишенькових комп'ютерів і мобільних телефонів.
 
Які ж побічні ефекти виникають у людини в результаті сидіння перед монітором або роботи з мобільними пристроями?
 
Може це і не помітно для захопленого комп'ютером людини, але вже після кількох годин перебування перед екраном, починають втомлюватися і сльозитися очі, видно почервоніння очного яблука. Що й казати, є й інші не менш неприємні наслідки - перебування за комп'ютером може спровокувати головний біль, нечіткість зору, сухість і подразнення очей, біль в шиї і попереку, підвищену чутливість до світла. Та ще можуть погіршувати ситуацію деякі інші фактори. Це можуть бути і погано підібрані окуляри або лінзи, або просто напросто неправильно організоване робоче місце, а також невідповідний освітлення або неправильний кут зору. Але такі фактори легко виправити, для цього іноді достатньо просто відрегулювати освітлення або перемістити монітор. Але найкращий засіб від погіршення зору вам, звичайно ж, порадить саме офтальмолог.
 
Отже, деякі рекомендації, які Вам допоможуть зберегти зір при роботі з комп'ютером.
 
Відблиски. В основному, відблиски на Вашому екрані залишають вікна. У денний час - це яскравий джерело світла. Тому, навіть в денний час, слід прикривати віконні прорізи шторами або жалюзі. Також слід організовувати своє робоче місце таким чином, щоб не було контрасту яскравості. Між монітором і фоном. В цьому випадку, не слід сідати обличчям до вікна. Є ще технічні нововведення, які Вам можуть допомогти в цьому питанні - це антибліковий монітор.
 
Розташування монітора. Розташування, звичайно, залежить від фізіологічних особливостей людини - зростання в сидячому стані, гостроти зору, виду роботи і т.д .. Буде для ваших очей відмінно, якщо ваш монітор буде стояти нижче рівня ваших очей. Бажано, щоб відстань від очей до екрана монітора було не менше 70 см.
 
Робіть перерви в роботі. Природа нас нагородила таким зором, яке не передбачає ситуації, коли кілька годин поспіль потрібно концентруватися на близько розташованому предметі. Тому, гарною рекомендацією буде переклад час від часу погляду на інші предмети, які вас оточують. Фахівці зі сфери офтальмології рекомендують іноді закривати очі на дві-три хвилини, щоб дати очам можливість відпочити. Протягом цього часу відновлюється чутливість рецепторів очей відповідають за чіткість і яскравість.
 
Про моніторі. Краще мати антибліковий. Щодо частоти розгортки, теж є порада безпечна межа частоти розгортки монітора починається з 75 Гц (ну і вище, природно). Природно, краще мати на робочому місці (або будинку, якщо ви там працюєте) монітор з великою діагоналлю. Особливо це важливо для дизайнерів - на великі екрани краще виводити великі зображення, на екранах з малими діагоналями ж необхідно пильно вдивлятися в екран, щоб побачити деталі. Це тягне додаткову напругу для очей.
 
Проконсультуйтеся з фахівцем. Якщо Вам в силу виробничої або іншої необхідності доводиться подовгу працювати за комп'ютером, потрібно періодично звертатися до офтальмолога. Тільки офтальмолог зможе ретельно перевірити зір і дати Вам необхідні рекомендації.
 

 

Оберіть мову UKR RU
Scroll To Top