Вы можете купить таблетки и лекарства по низкой цене в Черкассах и Черкасской области. Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент: таблетки от кашля, лекарства против головной боли, высокого давления, варикозного расширения вен, капли от насморка
Косметика и лечебные средства по уходу представлены в огромном ассортименте в сети аптек Ваше здоровье. Вы можете купить крем, тоник или лосьон от лучших производителей аптечной косметики
Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент средств и предметов по уходу по самой низкой цене. У нас можно выгодно купить товары по уходу за больными.
Товары для мам и детей: памперсы, соски, пустышки, молокоотсосы вы можете купить в аптеке Ваше здоровье. У нас представлен самый широкий ассортимент товаров для детей от лучших мировых производителей
Аптека Ваше здоровье предлагает по низкой цене: вата, марля, салфетки, бинты самого лучшего качества. Также Вы можете купить грелки как взрослые, так и детские. Аптека в городе Черкассы №1.
Аптека Ваше здоровье предлагает по низкой цене глюкометры, тонометры, ингаляторы и термометры. На все медицинское оборудование есть гарантия, и только оригинальные модели. Предлагаем широкий ассортимент техники для дома от лучших производителей.
Здоровое питание – залог долголетия. Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент товаров здорового питания, минеральных вод, трав по низким ценам в городе Черкассы и Черкасской области
Аптека Ваше здоровье предлагает большой выбор Бадов по доступной цене. Вы можете купить добавки для похудения, для зрения или просто для укрепления иммунитета. Бады в Черкассах по самой низкой цене.
article287.jpg

Як Зміцнити Імунітет

 Сильний імунітет - запорука міцного здоров'я. Які чинники здатні на нього вплинути? Як захистити свій організм від

шкідливих впливів і поліпшити роботу імунної системи?
 
Що знижує захисні сили імунітету?
 
На імунітет здатні вплинути багато факторів, і в першу чергу слід знати про тих, які мають негативний вплив. Серед них, перш за все, необхідно відзначити навколишнє середовище, а саме погану екологію. Також істотно знижують захисні сили організму важкі емоційні і фізичні навантаження. Тому слід уникати стресових ситуацій і перевтоми.
Ефективне функціонування імунної системи також залежить від правильного раціону і способу життя. Помітно підірвати захисні сили організму може вживання шкідливих продуктів, алкоголю і куріння. Порушують роботу імунітету також різного роду оперативні втручання і прийом деяких медичних препаратів, наприклад, антибіотиків.
 
Головні ознаки зниження імунітету
 
Які симптоми свідчать про те, що імунітет ослаблений і йому потрібна допомога? В першу чергу це погіршення стану нігтів, волосся і шкірного покриву, які видно неозброєним оком. Крім того, сигналом може стати швидка стомлюваність і слабкість.
Очевидно, що захисні сили організму в занепаді і коли його часто долають простудні захворювання, а також запалюються хронічні недуги, які нерідко призводять до ускладнень. При цьому висока ймовірність виникнення алергічних реакцій. Серед інших ознак можна відзначити прискорене прояв герпесу на губах, збільшення лімфатичних вузлів, дисбактеріоз.
 
Як поліпшити роботу імунної системи?
 
Для того щоб імунна система працювала в повну силу і ефективно виконувала свої основні функції, слід подбати про збалансований раціон. Він не тільки повинен містити достатню кількість вітамінів і мінералів, а й включати продукти, багаті адаптогенами, наприклад, женьшень, обліпиху, імбир.
Крім того, не завадить долучитися до загартовування. Але починати слід дуже акуратно і поступово. Для початку можна проводити обтирання мокрим рушником з поетапним зниженням температури. Корисним буде і контрастний душ з невисоким температурним перепадом. Кілька хвилин вранці не тільки додадуть сил і енергії на весь день, а й помітно поліпшать роботу імунної системи.
При цьому не слід забувати, що будь-які методи зміцнення імунітету мають свої протипоказання, так що попередньо обов'язково необхідно проконсультуватися з лікарем.
 
Оберіть мову UKR RU
Scroll To Top