Вы можете купить таблетки и лекарства по низкой цене в Черкассах и Черкасской области. Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент: таблетки от кашля, лекарства против головной боли, высокого давления, варикозного расширения вен, капли от насморка
Косметика и лечебные средства по уходу представлены в огромном ассортименте в сети аптек Ваше здоровье. Вы можете купить крем, тоник или лосьон от лучших производителей аптечной косметики
Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент средств и предметов по уходу по самой низкой цене. У нас можно выгодно купить товары по уходу за больными.
Товары для мам и детей: памперсы, соски, пустышки, молокоотсосы вы можете купить в аптеке Ваше здоровье. У нас представлен самый широкий ассортимент товаров для детей от лучших мировых производителей
Аптека Ваше здоровье предлагает по низкой цене: вата, марля, салфетки, бинты самого лучшего качества. Также Вы можете купить грелки как взрослые, так и детские. Аптека в городе Черкассы №1.
Аптека Ваше здоровье предлагает по низкой цене глюкометры, тонометры, ингаляторы и термометры. На все медицинское оборудование есть гарантия, и только оригинальные модели. Предлагаем широкий ассортимент техники для дома от лучших производителей.
Здоровое питание – залог долголетия. Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент товаров здорового питания, минеральных вод, трав по низким ценам в городе Черкассы и Черкасской области
Аптека Ваше здоровье предлагает большой выбор Бадов по доступной цене. Вы можете купить добавки для похудения, для зрения или просто для укрепления иммунитета. Бады в Черкассах по самой низкой цене.
article301.jpg

Кір: Що потрібно знати

Останнім часом істотно підвищився рівень захворюваності на кір. Тому зараз, як ніколи, необхідно буде воювати всіма знаннями проти цієї недуги, щоб уберегтися від неї або вчасно розпізнати і зреагувати на симптоми. 

Основна симптоматика кору
 
Кір належить до інфекційних захворювань, які передаються повітряно-крапельним шляхом. Ризик підхопити недугу найвищий серед дітей. Однак останнім часом він нерідко атакує і дорослих в зв'язку з відсутністю щеплень або порушеннями в графіку планового вакцинації.
До числа основних проявів кору можна віднести характерні плямисто-папульозні висипання по всьому тілу, в тому числі і на слизових оболонках горла, рота і носа. При цьому захворювання супроводжується значним підвищенням температури (може досягати 40 °C) і загальною інтоксикацією організму.
 
Можливі ускладнення
 
Найбільша небезпека кору криється у високій ймовірності виникнення серйозних ускладнень. Причому, як правило, інфекція протікає набагато важче у дорослих, ніж у дітей. Варто зазначити, що 100% імунітет від цього захворювання не виробляється навіть при адекватній вакцинації. Однак в цьому випадку можна розраховувати на більш легкий перебіг хвороби.
Найнебезпечнішими ускладненнями при перенесенні кору можна вважати пневмонію, енцефаліт, лімфаденіт, а також отит, ларингіт, трахеїт і трахеобронхіт.
 
Основні заходи профілактики кору
 
Єдиним дієвим профілактичним заходом в боротьбі з коровою інфекцією є вакцинація. Її проводять в дитячому віці два рази. Однак в сучасному світі багато батьків схильні відмовлятися від щеплень, піддаючи, таким чином, на небезпеку не тільки своїх, але і інших дітей і дорослих, які можуть заразитися.
У зв'язку з постійним підвищенням ризику захворювання на кір лікарі наполягають на своєчасному проведенні планової і непланової вакцинації дітей та дорослих. У разі наявності всіх необхідних щеплень, повторно щепитися непотрібно.
Оберіть мову UKR RU
Scroll To Top