Вы можете купить таблетки и лекарства по низкой цене в Черкассах и Черкасской области. Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент: таблетки от кашля, лекарства против головной боли, высокого давления, варикозного расширения вен, капли от насморка
Косметика и лечебные средства по уходу представлены в огромном ассортименте в сети аптек Ваше здоровье. Вы можете купить крем, тоник или лосьон от лучших производителей аптечной косметики
Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент средств и предметов по уходу по самой низкой цене. У нас можно выгодно купить товары по уходу за больными.
Товары для мам и детей: памперсы, соски, пустышки, молокоотсосы вы можете купить в аптеке Ваше здоровье. У нас представлен самый широкий ассортимент товаров для детей от лучших мировых производителей
Аптека Ваше здоровье предлагает по низкой цене: вата, марля, салфетки, бинты самого лучшего качества. Также Вы можете купить грелки как взрослые, так и детские. Аптека в городе Черкассы №1.
Аптека Ваше здоровье предлагает по низкой цене глюкометры, тонометры, ингаляторы и термометры. На все медицинское оборудование есть гарантия, и только оригинальные модели. Предлагаем широкий ассортимент техники для дома от лучших производителей.
Здоровое питание – залог долголетия. Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент товаров здорового питания, минеральных вод, трав по низким ценам в городе Черкассы и Черкасской области
Аптека Ваше здоровье предлагает большой выбор Бадов по доступной цене. Вы можете купить добавки для похудения, для зрения или просто для укрепления иммунитета. Бады в Черкассах по самой низкой цене.
article265.jpg

Міфи про здоров'я

 З плином часу і розвитком наукового світу вдається розвінчати багато міфів, які до цієї пори вважалися мало не аксіомою. В результаті виявилося, що вони є не більш ніж вдалим маркетинговим ходом і прийомом розважливих підприємців.

 
8 склянок води - добова норма
 
Всі чули про те, що потрібно випивати 8 стаканів води в день, але навіщо саме стільки, до сих пір залишається загадкою. Розгадати її намагалися багато вчених, озброївшись інтернет-матеріалами та іншими науковими джерелами. В результаті наполегливі пошуки відповіді, так і не увінчалися успіхом, оскільки ніяких обгрунтованих фактів для вживання саме такої кількості води не знайшлося. Більш того, виявляється, це занадто великий обсяг рідини для середньостатистичної людини, який отримує вологу також і з продуктів харчування. Збільшена кількість води (ті ж 8 склянок) може бути рекомендовано тільки доктором при певних особливостях організму, захворюваннях або умови проживання.

«Якщо хочеш бути здоровим - пий побільше молока!»
 
Багатьом з дитинства відомо, що молоко - це справжнє джерело вітамінів і мікроелементів, так що потреба в його регулярному вживанні не підлягає ніяким сумнівам. Однак в сучасному світі з'явилися вагомі аргументи на користь того, що пити його можна далеко не всім. Так згідно з науковими дослідженнями близько 60% дорослих страждають від непереносимості лактози, а це значить, що їм просто протипоказане пити молоко.
 
10 тисяч кроків - хороша альтернатива фітнесу
 
До недавнього часу вважалося, що 10 тисяч кроків - це ідеальне навантаження на організм за день, яка дозволить залишатися у формі. Однак мало хто знає, що це далеко не геніальна версія вчених, а черговий маркетинговий хід для реклами шагомерів, який з'явився ще в 1956 році з руки японської компанії. Цифра теж нічого спільного з наукою не має. Вона була взята «з бухти-барахти», просто красива і запам'ятовується. Звичайно ж, не можна в повній мірі вважати цю версію обманом, оскільки і насправді: в русі - здоров'я і сила.
 
Необхідність сніданку
 
І до цього дня з екранів телевізорів і комп'ютерів можна почути і прочитати, що сніданок - це обов'язковий прийом їжі, без якого може серйозно постраждати обмін речовин, в результаті чого можуть виникнути проблеми із зайвою вагою. Однак за твердженнями Американської асоціації дієтологів, вага жодним чином не залежить від наявності та регулярності сніданків, оскільки їх не вважають найголовнішими прийомами їжі протягом дня. Так що, якщо з самого ранку Ви не відчуваєте почуття голоду, не варто примушувати себе «з'їсти хоча б що-небудь».
Оберіть мову UKR RU
Scroll To Top