Вы можете купить таблетки и лекарства по низкой цене в Черкассах и Черкасской области. Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент: таблетки от кашля, лекарства против головной боли, высокого давления, варикозного расширения вен, капли от насморка
Косметика и лечебные средства по уходу представлены в огромном ассортименте в сети аптек Ваше здоровье. Вы можете купить крем, тоник или лосьон от лучших производителей аптечной косметики
Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент средств и предметов по уходу по самой низкой цене. У нас можно выгодно купить товары по уходу за больными.
Товары для мам и детей: памперсы, соски, пустышки, молокоотсосы вы можете купить в аптеке Ваше здоровье. У нас представлен самый широкий ассортимент товаров для детей от лучших мировых производителей
Аптека Ваше здоровье предлагает по низкой цене: вата, марля, салфетки, бинты самого лучшего качества. Также Вы можете купить грелки как взрослые, так и детские. Аптека в городе Черкассы №1.
Аптека Ваше здоровье предлагает по низкой цене глюкометры, тонометры, ингаляторы и термометры. На все медицинское оборудование есть гарантия, и только оригинальные модели. Предлагаем широкий ассортимент техники для дома от лучших производителей.
Здоровое питание – залог долголетия. Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент товаров здорового питания, минеральных вод, трав по низким ценам в городе Черкассы и Черкасской области
Аптека Ваше здоровье предлагает большой выбор Бадов по доступной цене. Вы можете купить добавки для похудения, для зрения или просто для укрепления иммунитета. Бады в Черкассах по самой низкой цене.
article328.jpg

Навіщо Йод Нашому Організму?

 

 Ще зі шкільного курсу хімії відомо, що в людському організмі є практично всі елементи таблиці Менделєєва. Сонливість, дратівливість, погіршення пам'яті - все це ознаки нестачі йоду. Але, чи всі так як кажуть в рекламах? Мовляв, випив таблетку з йодом - і всі ці проблеми моментально зникають. Як правильно і в яких дозах його приймати?
 
 
Щитовидна залоза більше всіх потребує йод. Саме вона синтезують на основі йоду найважливіші гормони. Варто додати важливості цього маленького органу, в протилежному ж випадки можуть виникнути такі серйозні проблеми: ожиріння, діабет, безплідність, ламкість нігтів і випадання волосся. Гормони, які виробляє щитовидка впливають на імунну систему і роботу головного мозку.
 
Дійсно, дуже важливий нормальний баланс. Але все симптоми, про які ми говорили на початку можуть виникати зовсім не через йоду. З ними можуть пов'язані дуже багато факторів, щоб точно бути впевненим, що ми потребуємо саме в йоді, необхідні точні діагнози і факти, а не наші здогади. Тут потрібно бути обережним, оскільки надлишок не менш небезпечний. Людина повинна отримувати необхідну кількість йоду з добовим прийомом їжі. Правда, в їжі його так вже й багато. Недолік дуже складно визначити. Першим симптомом може бути різке погіршення здоров'я і самопочуття. Якщо ж це запущена стадія, тоді утворюється зоб на щитовидній залозі. Тільки лікар може точно визначити всю ситуацію йодного балансу в організмі.
 
Якщо Ви відчуваєте, що є нестача йоду, тоді в цілях профілактики, можна купити йодної-мінеральний комплекс і пропити його курсом. Якщо через 1-2 тижні, Ви не відчули поліпшення самопочуття, тоді шукати потрібно в іншому місці. Якщо ж все навпаки, тоді можна спокійно продовжувати прийом ще протягом 3 тижнів, не зловживаючи. Організм сам буде виводить зайву йод, що може викликати звикання до препарату.
Погане самопочуття знову повертається, після того, як Ви припинили вживати йод. У такій ситуації необхідно «копати глибше». Обов'язково потрібно обстежити щитовидну залозу на предмет захворювань і аномалій. Крім того такі симптоми можуть виникати при порушенні обмінних процесів. Кращий вихід з цієї ситуації - це регулярні курси лікування йодної-мінеральними препаратами. Можна також приймати маленькі дози йоду 1 раз в 2-3 дня.
 
Зараз багато говорять про йодованої солі. Але, це не найкращий вихід. Якщо їй замінити звичайну сіль, то добова норма йоду буде перевищена у декілька разів. Така сіль має свій термін придатності, після того як упаковка була роздрукована йод залишається ще 1-2 місяці, потім виходить звичайна сіль.
 
При правильному харчуванні зменшується ризик йододефіциту. В першу чергу - це все морепродукти. Також багато йоду є в фейхоа, молоці, горіхах, насінні, пластівцях, фейхоа. Не завжди ці продукти присутні в щоденному раціоні, але варто спробувати вживати їх частіше. Адже, повноцінне харчування - крок в профілактиці йододефіциту.
Автор: Ольга Таран

 

Оберіть мову UKR RU
Scroll To Top