Вы можете купить таблетки и лекарства по низкой цене в Черкассах и Черкасской области. Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент: таблетки от кашля, лекарства против головной боли, высокого давления, варикозного расширения вен, капли от насморка
Косметика и лечебные средства по уходу представлены в огромном ассортименте в сети аптек Ваше здоровье. Вы можете купить крем, тоник или лосьон от лучших производителей аптечной косметики
Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент средств и предметов по уходу по самой низкой цене. У нас можно выгодно купить товары по уходу за больными.
Товары для мам и детей: памперсы, соски, пустышки, молокоотсосы вы можете купить в аптеке Ваше здоровье. У нас представлен самый широкий ассортимент товаров для детей от лучших мировых производителей
Аптека Ваше здоровье предлагает по низкой цене: вата, марля, салфетки, бинты самого лучшего качества. Также Вы можете купить грелки как взрослые, так и детские. Аптека в городе Черкассы №1.
Аптека Ваше здоровье предлагает по низкой цене глюкометры, тонометры, ингаляторы и термометры. На все медицинское оборудование есть гарантия, и только оригинальные модели. Предлагаем широкий ассортимент техники для дома от лучших производителей.
Здоровое питание – залог долголетия. Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент товаров здорового питания, минеральных вод, трав по низким ценам в городе Черкассы и Черкасской области
Аптека Ваше здоровье предлагает большой выбор Бадов по доступной цене. Вы можете купить добавки для похудения, для зрения или просто для укрепления иммунитета. Бады в Черкассах по самой низкой цене.
article322.jpg

Позбутися Від головного болю

 

Знову болить голова ... І витримати це просто вже не можна. Рука тягнеться за пiгулками, але це не допомагає. А може причина криється зовсім в іншому?
 
Біль може бути тупий, гострий, пульсуючий, охоплювати всю голову або окремі її ділянки, супроводжуватися нудотою і світлобоязню. Щоб правильно позбутися головного болю необхідно визначитися який вид докучає. Найпоширеніший вид головного болю може бути викликаний перевтомою або недосипанням. Тоді замість таблетки краще відправитися на прогулянку вулицями або парком, зробити легкий масаж потилиці або трохи подрімати в добре провітреній кімнаті. Хорошим анальгетиком є ​​зелений чай з додаванням м'яти.
 
Також є більш серйозні причини головного болю: патологічні процеси всередині черепа, захворювання спинного і головного мозку, високий кров'яний тиск, глаукома, отит, абсцес та інші хвороби. У цих випадках потрібно лікувати захворювання, що провокує головний біль, а не її саму.
 
Якщо ж це постійні головні болі з нудотою і навіть запамороченнями, швидше за все це мігрень. Тоді людині потрібно кардинально змінити свій спосіб життя, відмовившись від шкідливих звичок намагатися менше нервувати.
 
Часто ми можемо самі дати собі раду з головним болем, тільки робити це потрібно з розумом, щоб не нашкодити собі. Але якщо ж біль постійна і не допомагають жодні засоби і способи її усунення необхідно негайно звернутися до лікаря, оскільки тут вже потрібна тривала терапія. Якщо ж ця змінна біль можна визначити місце локації і самостійно її усунути. Як? Про це ми поговоримо далі.
 
Загальний біль охоплює лоб, виски і потилицю і потім поступово обростає всю голову, наче тисне її з обох сторін. При цьому можна відчувати сильну напругу в лопатках і плечах, іноді буває легке оніміння шиї і потилиці. Зазвичай це може тривати близько двох годин. Такий стан може викликати недосипання, міцна кава, алкоголь, перевтома, зміна погоди і навіть старанні фізичні навантаження. Позбутися від цього болю може допомогти чай з мелісою, масаж потилиці і шиї, гаряча ванна або ж компрес. Якщо ж біль продовжує мучити, можна прийняти найпростіший анальгетик. Для профілактики цього болю можна зайнятися плаванням, почати робити вправи для розслаблення м'язів. Іноді причиною головного болю можуть стати психологічні травми: стреси, образи, постійне нервове напруження, тоді потрібно звернутися до психолога.
 
Сильна колючий, пульсуюча, ріжучий біль, яка з'являється раптово. Вона завжди буває тільки односторонній. Місця локалізації: очне яблуко, очниця, іноді скроню, щока, іноді може віддавати у вухо, щелепу. Також можуть сльозитися очі або з'являтися водянисті виділення з носа. Такий напад може тривати до 2 хвилин, а потім різко все проходить, а через деякий час з'являється знову. Причиною виникнення може стати перегрів на сонці, нервове напруження або різка зміна погоди. Цьому сприяє викид в кров великої кількості гістаміну. У цьому випадки лікар може порадити приймати гомеопатичні препарати, використовувати очні краплі. Але в даній ситуації краще відразу звернутися до лікаря, для уникнення ускладнень.
 
Це пульсуюча наростаюча різкий біль, яка охоплює одну сторону голови. Іноді можуть з'являтися «мушки» в очах, запаморочення і навіть нудота, дзвенить у вухах. І все навколо починає раздражат. Ніхто точно не може сказати причини мігрені, правда іноді вона передається у спадок. Доведено, що 80% людей хоча б раз у житті відчули мігрень. Еe можуть спровокувати навіть деякі продукти, крім основних причин: зміна погоди, брак або надлишок сну, різкі запахи, деякі продукти. У цій ситуації лікарі рекомендують пройти курс спеціальної терапії, крім того важливо виключити зі свого раціону шоколад, копченості, консерви, сир, уникати сильних фізичних навантажень, стресів, забути про куріння.
 
Біль в шиї як правило проявляється з ранку, найчастіше після сну. Вона може супроводжуватися дзвоном у вухах супроводжуватися надмірним збудженням і дзвоном у вухах. Біль часто проходить, коли встаєте на ноги. Такий біль судинного характеру і зазвичай пов'язана з артеріальною гіпертензією. Вона з'являється, коли тиск зростає стрибками або стає занадто високим. Крім того, цей вид головного болю може спровокувати стрес або прийом деяких ліків. Протягом декількох днів провирте тиск, і якщо виявиться, що він підвищений (норма -140/90 мм рт. Ст.), Запишіться на прийом до терапевта. Крім того, тобі потрібно обмежити вживання алкоголю і кави, як можна менше курити і нервувати.

 

Оберіть мову UKR RU
Scroll To Top