Вы можете купить таблетки и лекарства по низкой цене в Черкассах и Черкасской области. Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент: таблетки от кашля, лекарства против головной боли, высокого давления, варикозного расширения вен, капли от насморка
Косметика и лечебные средства по уходу представлены в огромном ассортименте в сети аптек Ваше здоровье. Вы можете купить крем, тоник или лосьон от лучших производителей аптечной косметики
Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент средств и предметов по уходу по самой низкой цене. У нас можно выгодно купить товары по уходу за больными.
Товары для мам и детей: памперсы, соски, пустышки, молокоотсосы вы можете купить в аптеке Ваше здоровье. У нас представлен самый широкий ассортимент товаров для детей от лучших мировых производителей
Аптека Ваше здоровье предлагает по низкой цене: вата, марля, салфетки, бинты самого лучшего качества. Также Вы можете купить грелки как взрослые, так и детские. Аптека в городе Черкассы №1.
Аптека Ваше здоровье предлагает по низкой цене глюкометры, тонометры, ингаляторы и термометры. На все медицинское оборудование есть гарантия, и только оригинальные модели. Предлагаем широкий ассортимент техники для дома от лучших производителей.
Здоровое питание – залог долголетия. Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент товаров здорового питания, минеральных вод, трав по низким ценам в городе Черкассы и Черкасской области
Аптека Ваше здоровье предлагает большой выбор Бадов по доступной цене. Вы можете купить добавки для похудения, для зрения или просто для укрепления иммунитета. Бады в Черкассах по самой низкой цене.
article297.jpg

Правила прийому жарознижуючих засобів

 Висока температура у дитини - вагомий привід для переживань кожного з батьків. При цьому відповідні знання завжди допоможуть не впадати в паніку і надати необхідну допомогу малюкові.

 
Коли слід збивати температуру?
 
Високі показники температури тіла завжди призводять до занепокоєння батьків. Але всім потрібно знати, що вони не є ідеальним маркером тяжкості захворювання. Тобто цілком можливо, що банальне ГРВІ підніме температуру до страхітливої ​​позначки в 40 ° C, в той час як при запаленні легенів градусник покаже всього 38 ° C. Саме тому будь-яке підвищення температури тіла у дитини - привід звернутися до педіатра. Тільки він зможе адекватно оцінити стан малюка і поставити діагноз після огляду. Температурні показники, які перевищують позначку в 38,5 ° C, необхідно обов'язково збивати, не чекаючи приходу лікаря.
 
Крім аптечних жарознижуючих засобів, існують ще й фізичні методи охолодження, які багато батьків часто недооцінюють. Перше, про що слід подбати в разі підняття температури тіла у дитини, це повноцінний теплообмін. У такій ситуації слід відмовитися від надмірного укутування малюка, що часто здається рятівним виходом для багатьох дорослих. Необхідно добре провітрити приміщення. Разом з тим потрібно забезпечити належний режим рясного пиття дитині.

Правила прийому жарознижуючих засобів
 
Жарознижуючі засоби на сьогоднішній день можна вільно придбати в будь-якій аптеці, але ні в якому разі не можна приймати їх безконтрольно! Для зниження температури тіла у дитини найчастіше застосовують парацетамол та ібупрофен. Разом з тим аспірин протипоказаний малюкам через високу ймовірність виникнення побічних ефектів.
Що стосується основних правил прийому жарознижуючих засобів, то в першу чергу слід відзначити, що дані лікарські препарати не виписують планово. Їх використовують тільки в разі надмірного підвищення температури тіла. Прийом жарознижуючих засобів відбувається з суворим дотриманням інструкції, якщо інше не обумовлено лікуючим лікарем. Коли температура у дитини піднімається раніше, ніж рекомендований прийом наступної дози, знизити її необхідно за допомогою альтернативного препарату, який належить до іншої групи жарознижувальних засобів. Наприклад, прийом парацетамолу потрібно чергувати з прийомом ібупрофену. В іншому випадку істотно підвищується ймовірність прояву побічних ефектів.
 
Оберіть мову UKR RU
Scroll To Top