Вы можете купить таблетки и лекарства по низкой цене в Черкассах и Черкасской области. Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент: таблетки от кашля, лекарства против головной боли, высокого давления, варикозного расширения вен, капли от насморка
Косметика и лечебные средства по уходу представлены в огромном ассортименте в сети аптек Ваше здоровье. Вы можете купить крем, тоник или лосьон от лучших производителей аптечной косметики
Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент средств и предметов по уходу по самой низкой цене. У нас можно выгодно купить товары по уходу за больными.
Товары для мам и детей: памперсы, соски, пустышки, молокоотсосы вы можете купить в аптеке Ваше здоровье. У нас представлен самый широкий ассортимент товаров для детей от лучших мировых производителей
Аптека Ваше здоровье предлагает по низкой цене: вата, марля, салфетки, бинты самого лучшего качества. Также Вы можете купить грелки как взрослые, так и детские. Аптека в городе Черкассы №1.
Аптека Ваше здоровье предлагает по низкой цене глюкометры, тонометры, ингаляторы и термометры. На все медицинское оборудование есть гарантия, и только оригинальные модели. Предлагаем широкий ассортимент техники для дома от лучших производителей.
Здоровое питание – залог долголетия. Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент товаров здорового питания, минеральных вод, трав по низким ценам в городе Черкассы и Черкасской области
Аптека Ваше здоровье предлагает большой выбор Бадов по доступной цене. Вы можете купить добавки для похудения, для зрения или просто для укрепления иммунитета. Бады в Черкассах по самой низкой цене.
article343.jpg

Причини нежитю у дітей

Нежить - неприємний стан, який може турбувати дітей будь-якого віку. Це завжди велика проблема: дитина погано спить, відмовляється від їжі, вередує, йому важко дихати. Чому виникає нежить, як батьки можуть допомогти малюкові, але при цьому не нашкодити і не викликати ускладнень, в яких випадках варто негайно звернутися до лікаря?
 
Симптоми і причини нежиті
  • Нежить (риніт) - запальний процес у слизовій оболонці порожнини носа. Його симптоми - набряк і закладеність носа, слизові виділення, погіршення нюху. У дитини причинами нежиті можуть бути:
  •  Вірусні, бактеріальні та грибкові інфекції.
  •  Надмірний «температурний струс» організму - переохолодження чи перегрівання.
  • Алергія. Причиною алергічного риніту може стати сезонна пилок рослин, шерсть або слина домашніх вихованців, продукти життєдіяльності кліщів і ін.
  • Сухе повітря, вплив диму, хімічних речовин та інших подразників на слизову.
  • Фізіологічний нежить. У дітей до 12 тижнів спостерігається надмірне утворення слизу через незрілість дихальної системи.
  • Прорізування зубів. Через зростання зубів відбувається збудження носових пазух - внаслідок цього відбувається надлишкове виділення слини, потім переростає в нежить і прозорі густі соплі.
 
Як лікувати нежить?
 
Регулярне застосування фізіологічного розчину (фізрозчину). В аптеці можна купити «Розчин натрію хлориду ізотонічний 0,9% для ін'єкцій» - це стерильна вода з додаванням невеликої кількості солі. Передозувати фізрозчин неможливо, тому його можна капати піпеткою кожні півгодини-годину по 1-3 краплі в кожну ніздрю.
 
Можна також використовувати медичні препарати, основною діючою речовиною яких є фізрозчин: фізіологічні для зволоження і вимивання (виведення) слизових відкладень носа і гіпертонічні для очищення стінок носа при в'язкому виділеннях і зняття набряку слизової.
 
Рясне пиття. Дитині потрібно якомога частіше пропонувати будь-яку рідину, наприклад, воду, морси зі свіжих ягід журавлини, калини, брусниці і т.д.
 
Дотримання мікроклімату. Повітря в приміщенні повинен бути прохолодним і зволоженим. На думку більшості педіатрів, оптимальна температура в дитячій кімнаті не повинна перевищувати 22 °С, оптимальна відносна вологість повинна становити 50-70%. Чим поганий сухе повітря і як створити ідеальний мікроклімат, читайте тут.
 
Судинозвужувальні краплі. Їх можна капати тільки при необхідності (утруднення носового дихання, що зберігається після промивання носа при досить вологому повітрі, і рясне рідке виділення з носа) і тільки в строго призначеній дозі. Зазвичай 2-3 рази в день по 1 крапля в кожну ніздрю дітям до місяця і по 1-2 краплі дітям від місяця до року і не довше 7 днів. Не слід зловживати цими препаратами, дайте організму можливість самому впоратися з хворобою.
Оберіть мову UKR RU
Scroll To Top