Вы можете купить таблетки и лекарства по низкой цене в Черкассах и Черкасской области. Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент: таблетки от кашля, лекарства против головной боли, высокого давления, варикозного расширения вен, капли от насморка
Косметика и лечебные средства по уходу представлены в огромном ассортименте в сети аптек Ваше здоровье. Вы можете купить крем, тоник или лосьон от лучших производителей аптечной косметики
Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент средств и предметов по уходу по самой низкой цене. У нас можно выгодно купить товары по уходу за больными.
Товары для мам и детей: памперсы, соски, пустышки, молокоотсосы вы можете купить в аптеке Ваше здоровье. У нас представлен самый широкий ассортимент товаров для детей от лучших мировых производителей
Аптека Ваше здоровье предлагает по низкой цене: вата, марля, салфетки, бинты самого лучшего качества. Также Вы можете купить грелки как взрослые, так и детские. Аптека в городе Черкассы №1.
Аптека Ваше здоровье предлагает по низкой цене глюкометры, тонометры, ингаляторы и термометры. На все медицинское оборудование есть гарантия, и только оригинальные модели. Предлагаем широкий ассортимент техники для дома от лучших производителей.
Здоровое питание – залог долголетия. Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент товаров здорового питания, минеральных вод, трав по низким ценам в городе Черкассы и Черкасской области
Аптека Ваше здоровье предлагает большой выбор Бадов по доступной цене. Вы можете купить добавки для похудения, для зрения или просто для укрепления иммунитета. Бады в Черкассах по самой низкой цене.
article338.jpg

Що можуть "розповісти" про здоров'я нігті?

 

На нігтях організм чітко відображає не тільки перенесені раніше захворювання, а й призначений медиками лікування. Кожна людина повинна навчитися розпізнавати той або інший недуга станом нігтьової пластини. Китайські цілителі вміють ставити правильний діагноз по нігтях нітрохи не гірше, ніж представники наукової медицини.
 
Якщо на якомусь нігті регулярно з'являється мітка, ніготь тріскається в одному і тому ж місці або шарується, - це підказка організму, що йому потрібна допомога. Неприродно опуклі, потовщені і широкі нігті сигналізують про хвороби серця і судинної системи. Якщо пальці розширюються в районі верхньої фаланги, необхідно терміново звернутися до лікаря-кардіолога. Нігті з жовтуватим або синюшним відтінком і поперечної або довгастої борозенкою свідчать про поганий кровообіг. Зовсім плоскі нігтьові пластини з поздовжніми борідками, а також зміна пігментації і півмісяці говорять про те, що у господаря таких нігтів може бути цироз печінки.
 
Коричневі і білі поперечні смуги на пластинах - ознака захворювання нирок, а якщо ніготь безіменного пальця став напівкруглої форми - це подвійний сигнал про наявність хвороби. Якщо від нігтьового ложа відділяється пластина, потрібно терміново звернутися до ендокринолога. У жінок нігті дуже часто тьмяніють і стають млявими, що свідчить про наявність такого захворювання, як анемія. Плоскі викривлені нігтьові пластини подають сигнал про хвороби легенів або бронхіальній астмі. Коли на нігтях з'являються точкові поглиблення, і їх кількість постійно збільшується, організм попереджає про наявність псоріазу. Дані симптоми часто супроводжуються лущенням нігтьової пластини, відділенням від ложа, потовщенням і зміною кольору на тьмяний матово-білий відтінок. Маленькі білі цятки, які нерідко з'являються на місці розшарування нігтів, можуть подати сигнал лиха тим людям, у яких порушений обмін речовин, або їх організм відчуває дефіцит будь-яких вітамінів.
 
Нігті часто ламаються і втрачають свою силу під час вагітності, при клімаксі або лактації. Це свідчать про брак кальцію в організмі. Такі нігті нерідко зустрічаються у жінок, що віддають перевагу регулярно пробувати на собі різні дієти. Зміна кольору нігтя часто пов'язують з прийомом різних лікарських препаратів. Зазвичай нігті «забарвлюють» антибіотики, препарати ртуті, миш'яку або срібла. Якщо ви здали аналізи, і лікарі не виявили у вас ніяких захворювань, але нігті як і раніше виглядають не кращим чином, спробуйте змінити свій раціон харчування і почніть приймати вітаміни. Не сидіть на дієтах і не обмежуйте споживання тваринних білків і жирів. Пам'ятайте, щоб підтримувати ідеальний стан нігтьових пластин, організму необхідні селен, кератин, амінокислоти, сірка, кремній, залізо і фосфор!

 

Оберіть мову UKR RU
Scroll To Top