Вы можете купить таблетки и лекарства по низкой цене в Черкассах и Черкасской области. Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент: таблетки от кашля, лекарства против головной боли, высокого давления, варикозного расширения вен, капли от насморка
Косметика и лечебные средства по уходу представлены в огромном ассортименте в сети аптек Ваше здоровье. Вы можете купить крем, тоник или лосьон от лучших производителей аптечной косметики
Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент средств и предметов по уходу по самой низкой цене. У нас можно выгодно купить товары по уходу за больными.
Товары для мам и детей: памперсы, соски, пустышки, молокоотсосы вы можете купить в аптеке Ваше здоровье. У нас представлен самый широкий ассортимент товаров для детей от лучших мировых производителей
Аптека Ваше здоровье предлагает по низкой цене: вата, марля, салфетки, бинты самого лучшего качества. Также Вы можете купить грелки как взрослые, так и детские. Аптека в городе Черкассы №1.
Аптека Ваше здоровье предлагает по низкой цене глюкометры, тонометры, ингаляторы и термометры. На все медицинское оборудование есть гарантия, и только оригинальные модели. Предлагаем широкий ассортимент техники для дома от лучших производителей.
Здоровое питание – залог долголетия. Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент товаров здорового питания, минеральных вод, трав по низким ценам в городе Черкассы и Черкасской области
Аптека Ваше здоровье предлагает большой выбор Бадов по доступной цене. Вы можете купить добавки для похудения, для зрения или просто для укрепления иммунитета. Бады в Черкассах по самой низкой цене.
article273.jpg

Що робити при сонячних опіках

 Літо - час відпочинку, більшість якого проходить на березі річки або моря під палючим сонцем. А це значить, що істотно підвищується ризик отримання сонячних опіків, які нерідко супроводжуються ще й тепловим ударом. З'являються такі неприємні симптоми, як печіння і почервоніння шкіри, головний біль, підвищення температури тіла. Чим можна допомогти в таких випадках?

 
Народні засоби при сонячних опіках
 
Навіть при мінімальних сонячних опіках шкіра потребує допомоги, яка спрямована на зменшення больових відчуттів і уникнення негативних наслідків. Перше, що потрібно зробити, це відразу ж після виникнення будь-яких з перерахованих вище симптомів піти в тінь.
Далі слід якомога швидше охолодити шкіру, але не різко, уникаючи швидкого перепаду температур. Зробити це можна за допомогою компресів з охолодженого розчину харчової соди, зеленого чаю або відвару ромашки.
Якщо обпаленої виявилася велика площа шкіри, допоможе прийняття теплої ванни з додаванням 2-3 ст.л. харчової соди або ефірних масел, наприклад, ромашки, лаванди або жожоба.
 
Медичні препарати для лікування сонячних опіків
 
У деяких випадках при виникненні сонячних опіків виправдане використання спеціальних медичних препаратів. При цьому слід врахувати, що вони завжди вимагають попередньої консультації лікаря.
Так існують певні засоби з знеболюючим і загоюючою дією. Вони пом'якшують шкіру, зволожують і оновлюють її. Найпопулярнішими медичними препаратами в цій області на сьогоднішній день є гідрокортизон і декспантенол.
 
Гідрокортизон належить до гормональних препаратів. Його дія спрямована на зменшення неприємних відчуттів: болі, свербіння, а також усунення запалення. У свою чергу декспантенол - це вітамін групи В, властивості якого прискорюють регенерацію шкіри, а значить, сприяють її швидкому загоєнню.
 
Якщо почервоніння шкіри і больові відчуття супроводжують і інші симптоми: висока температура, запаморочення, сухість у роті, швидше за все мова йде про тепловий удар. У такому випадку без кваліфікованої медичної допомоги не обійтися, тому негайно зверніться до лікаря.
Оберіть мову UKR RU
Scroll To Top