Вы можете купить таблетки и лекарства по низкой цене в Черкассах и Черкасской области. Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент: таблетки от кашля, лекарства против головной боли, высокого давления, варикозного расширения вен, капли от насморка
Косметика и лечебные средства по уходу представлены в огромном ассортименте в сети аптек Ваше здоровье. Вы можете купить крем, тоник или лосьон от лучших производителей аптечной косметики
Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент средств и предметов по уходу по самой низкой цене. У нас можно выгодно купить товары по уходу за больными.
Товары для мам и детей: памперсы, соски, пустышки, молокоотсосы вы можете купить в аптеке Ваше здоровье. У нас представлен самый широкий ассортимент товаров для детей от лучших мировых производителей
Аптека Ваше здоровье предлагает по низкой цене: вата, марля, салфетки, бинты самого лучшего качества. Также Вы можете купить грелки как взрослые, так и детские. Аптека в городе Черкассы №1.
Аптека Ваше здоровье предлагает по низкой цене глюкометры, тонометры, ингаляторы и термометры. На все медицинское оборудование есть гарантия, и только оригинальные модели. Предлагаем широкий ассортимент техники для дома от лучших производителей.
Здоровое питание – залог долголетия. Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент товаров здорового питания, минеральных вод, трав по низким ценам в городе Черкассы и Черкасской области
Аптека Ваше здоровье предлагает большой выбор Бадов по доступной цене. Вы можете купить добавки для похудения, для зрения или просто для укрепления иммунитета. Бады в Черкассах по самой низкой цене.
article284.jpg

Серцевий напад: що робити

Серцевий напад - це небезпечний для життя стан, який будь-якого може застати зненацька. На жаль, від цього не застрахований ніхто. Всьому виною плачевна екологічна ситуація, масове захоплення згубними звичками, погане харчування, велика кількість негативних емоцій і важких психологічних станів, які виливаються в затяжні стреси і депресії. Тому в будь-якому віці необхідно знати, як допомогти самому собі, якщо поруч не виявилося нікого, хто б міг негайно доставити Вас в лікарню.


Головні ознаки серцевого нападу
 
У переважній більшості випадків серцевий напад починається з нестерпного болю в області грудей. При цьому вона може віддавати в ліву руку, лопатку, плече, шию або навіть в живіт (в цьому випадку часто виникає ще й нудота). Як правило, больові відчуття носять тривалий характер і можуть нагадувати ріжучі, ниючі. Разом з тим помітно порушується робота дихальної системи. Людина відчуває затруднення дихання, у неї з'являється задишка. Такий стан може супроводжуватися слабкістю, підвищеною пітливістю і прискореним серцебиттям.
 
Основні дії при серцевому нападі
 
Якщо раптом Ви виявили у себе перераховані вище симптоми, а поруч немає людини, яка змогла б надати Вам екстрену допомогу, негайно починайте діяти самостійно. Пам'ятайте, у Вас є тільки десять секунд до втрати свідомості. Використовуйте цей час з користю, адже від нього може залежати Ваше життя.
Перш за все, постарайтеся взяти себе в руки і не панікувати, як би це не було складно. Спокій, самовладання і здоровий глузд допоможуть Вам сконцентруватися на проблемі і успішно розв'язати цю проблему. Отже, починайте дуже повільно кашляти. При цьому сам процес повинен бути глибоким і тривалим. Між кожним кашлем робіть глибокий вдих. Чергування вдиху і кашлю повинно відбуватися через кожні дві секунди без перерв.
Такі дії необхідно продовжувати, поки не відчуєте поліпшення стану або поки не отримаєте кваліфіковану медичну допомогу.
Суть даного методу полягає у відновленні нормальної циркуляції крові і  стабілізації ударів серця.
Оберіть мову UKR RU
Scroll To Top