Вы можете купить таблетки и лекарства по низкой цене в Черкассах и Черкасской области. Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент: таблетки от кашля, лекарства против головной боли, высокого давления, варикозного расширения вен, капли от насморка
Косметика и лечебные средства по уходу представлены в огромном ассортименте в сети аптек Ваше здоровье. Вы можете купить крем, тоник или лосьон от лучших производителей аптечной косметики
Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент средств и предметов по уходу по самой низкой цене. У нас можно выгодно купить товары по уходу за больными.
Товары для мам и детей: памперсы, соски, пустышки, молокоотсосы вы можете купить в аптеке Ваше здоровье. У нас представлен самый широкий ассортимент товаров для детей от лучших мировых производителей
Аптека Ваше здоровье предлагает по низкой цене: вата, марля, салфетки, бинты самого лучшего качества. Также Вы можете купить грелки как взрослые, так и детские. Аптека в городе Черкассы №1.
Аптека Ваше здоровье предлагает по низкой цене глюкометры, тонометры, ингаляторы и термометры. На все медицинское оборудование есть гарантия, и только оригинальные модели. Предлагаем широкий ассортимент техники для дома от лучших производителей.
Здоровое питание – залог долголетия. Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент товаров здорового питания, минеральных вод, трав по низким ценам в городе Черкассы и Черкасской области
Аптека Ваше здоровье предлагает большой выбор Бадов по доступной цене. Вы можете купить добавки для похудения, для зрения или просто для укрепления иммунитета. Бады в Черкассах по самой низкой цене.
article267.jpg

Тепловий Удар: Симптоми

Підвищення температури повітря в літню пору тягне за собою збільшення ймовірності виникнення різних проблем зі здоров'ям, в числі яких можна не згадати тепловий удар. Причиною цього захворювання є суттєве перегрівання організму під впливом спеки. В такому випадку він не може здійснювати належну терморегуляцію.
 
Основні ознаки теплового удару
 
Прояв перших симптомів теплового удару починається з сильного почуття спраги, слабкості, нездужання і духоти. Температура тіла сильно підвищується, часом до 40-41 ° С. Разом з тим у хворого розвивається тахікардія, пульс частішає і може перевищувати 130 ударів в хвилину. У той же час показники артеріального тиску схильні до різкого падіння. Сукупність цих ознак може привести до втрати свідомості, а в деяких випадках - і до проносу, блювоти.
Якщо при перших симптомах теплового удару своєчасно не надана кваліфікована медична допомога, стан пацієнта може серйозно погіршитися. Так можуть спостерігатися різного роду розлади свідомості: марення, галюцинації, дезорієнтація. Крім того, хворого долають судоми, ціаноз і шлунково-кишкові кровотечі. В остаточному підсумку може наступити синдром печінкової недостатності і гостре пошкодження нирок.
 
Медична допомога при тепловому ударі
 
Перші прояви теплового удару вимагають негайного надання медичної допомоги. Це дозволить запобігти незворотні наслідки, в тому числі і летальний результат.
Перше, що потрібно зробити, це якомога швидше охолодити пацієнта. З цією метою необхідно звільнити його від одягу і помістити поблизу охолоджувального приладу. Показано також застосовувати занурення в ванну з додаванням льоду. Альтернативою може стати обтирання холодною водою, а також вживання її всередину. У деяких випадках показано внутрішньовенне введення охолодженого фізіологічного розчину.
Дуже важливо пам'ятати про те, що при тепловому ударі жарознижуючі засоби виявляються безсилими. Їх самовільне застосування в даному випадку може навіть завдати істотної шкоди здоров'ю.
Першу допомогу при тепловому ударі можна надати і самостійно. Однак не варто відмовлятися і від професійного медичного огляду. Тільки лікарі зможуть оцінити всю тяжкість стану хворого і запобігти небезпечним для його здоров'я і життя наслідки.

 

Оберіть мову UKR RU
Scroll To Top