Вы можете купить таблетки и лекарства по низкой цене в Черкассах и Черкасской области. Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент: таблетки от кашля, лекарства против головной боли, высокого давления, варикозного расширения вен, капли от насморка
Косметика и лечебные средства по уходу представлены в огромном ассортименте в сети аптек Ваше здоровье. Вы можете купить крем, тоник или лосьон от лучших производителей аптечной косметики
Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент средств и предметов по уходу по самой низкой цене. У нас можно выгодно купить товары по уходу за больными.
Товары для мам и детей: памперсы, соски, пустышки, молокоотсосы вы можете купить в аптеке Ваше здоровье. У нас представлен самый широкий ассортимент товаров для детей от лучших мировых производителей
Аптека Ваше здоровье предлагает по низкой цене: вата, марля, салфетки, бинты самого лучшего качества. Также Вы можете купить грелки как взрослые, так и детские. Аптека в городе Черкассы №1.
Аптека Ваше здоровье предлагает по низкой цене глюкометры, тонометры, ингаляторы и термометры. На все медицинское оборудование есть гарантия, и только оригинальные модели. Предлагаем широкий ассортимент техники для дома от лучших производителей.
Здоровое питание – залог долголетия. Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент товаров здорового питания, минеральных вод, трав по низким ценам в городе Черкассы и Черкасской области
Аптека Ваше здоровье предлагает большой выбор Бадов по доступной цене. Вы можете купить добавки для похудения, для зрения или просто для укрепления иммунитета. Бады в Черкассах по самой низкой цене.
article337.jpg

Три смачні каші, які не мають користі

Так смачно, але зовсім не корисно.
 
Кожній людині в дитинстві напевно твердили про те, що каша - це дуже корисний продукт. Проте чи так це насправді? Хоча нашкодити каша може з великими труднощами, корисною вона все-таки є далеко не завжди. Є, щонайменше, три каші, які абсолютно марні для людського організму і організму в цілому.
 
1. Манна каша
 
Ну і нехай, зате адже так смачно!
 
За часів Радянського Союзу саме манна каша була невід'ємним атрибутом усіх оздоровчих і виховних установ країни. Її давали на сніданок в дитячих садах, школах, піонерських таборах, санаторіях і тому подібних закладах. Було прийнято вважати, що манна каша дуже корисна, особливо для дітей, так як є ситним, живильним, висококалорійним стравою.
 
Насправді це не так. Дане твердження підтверджують дослідження останніх років. Справа в тому, що манна крупа виробляється з внутрішнього шару зерна пшениці, а значить, позбавлена ​​змісту грубої клітковини. Крім того, в цій каші неймовірно мало вітамінів і мінералів. Співвідношення мінеральних кислот в манки не збалансоване. Все що в ній є в достатку - це крохмаль і білок.
 
Манна крупа містить велику кількість вуглеводів, а значить, може сприяти розвитку ожиріння. Вона точно протипоказана хворим на цукровий діабет і шлунково-кишковими розладами. Виняток становить манка, зроблена з твердої пшениці.
 
2. Рисова каша
 
Чи не каша така, рис такої.
 
Напевно кожному доводилося багато чути про те, як може бути корисна чудова рисова каша. Почасти це дійсно так. Ось тільки в більшості випадків, той рис, що продається в наших магазинах, є білим і шліфованим. В такому міститься вкрай мало вітамінів і корисних речовин. У буром рисі вітамінів, втім, трохи більше. Так що рисова каша може бути ефективним помічником в дієті, проте тільки дуже нетривалий час.
 
3. Вівсянка швидкого приготування
 
Це взагалі не каша.
 
Вівсяна крупа корисна. Вона багата мікроелементами, вітамінами і клітковиною. Як наслідок, крупа прекрасно справляється з виведенням шлаків з організму,нейтралізацією токсинів і холестерину. Корисна вона при проблемах з шлунково-кишкового тракту. Але є одне велике «але», яке полягає в сучасному способі виробництва вівсянки.
Сьогодні вівсянку найчастіше продають у формі продукту швидкого приготування, наприклад пластівців. Безперечно, такий продукт дуже легко і зручно готувати, однак подібна вівсяна крупа позбавлена ​​майже всіх своїх корисних властивостей.
 
Ні риба, ні м'ясо, ні каша.
 
Ще одна каша, в якій мало корисного. Пшонка майже не містить незамінних амінокислот. Крім того, їх дуже мало в продукті спочатку. Назвати пшоняну кашу шкідливої ​​для здоров'я точно не вийде, проте і корисного в ній нічого для людського організму немає.

 

Оберіть мову UKR RU
Scroll To Top