Вы можете купить таблетки и лекарства по низкой цене в Черкассах и Черкасской области. Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент: таблетки от кашля, лекарства против головной боли, высокого давления, варикозного расширения вен, капли от насморка
Косметика и лечебные средства по уходу представлены в огромном ассортименте в сети аптек Ваше здоровье. Вы можете купить крем, тоник или лосьон от лучших производителей аптечной косметики
Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент средств и предметов по уходу по самой низкой цене. У нас можно выгодно купить товары по уходу за больными.
Товары для мам и детей: памперсы, соски, пустышки, молокоотсосы вы можете купить в аптеке Ваше здоровье. У нас представлен самый широкий ассортимент товаров для детей от лучших мировых производителей
Аптека Ваше здоровье предлагает по низкой цене: вата, марля, салфетки, бинты самого лучшего качества. Также Вы можете купить грелки как взрослые, так и детские. Аптека в городе Черкассы №1.
Аптека Ваше здоровье предлагает по низкой цене глюкометры, тонометры, ингаляторы и термометры. На все медицинское оборудование есть гарантия, и только оригинальные модели. Предлагаем широкий ассортимент техники для дома от лучших производителей.
Здоровое питание – залог долголетия. Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент товаров здорового питания, минеральных вод, трав по низким ценам в городе Черкассы и Черкасской области
Аптека Ваше здоровье предлагает большой выбор Бадов по доступной цене. Вы можете купить добавки для похудения, для зрения или просто для укрепления иммунитета. Бады в Черкассах по самой низкой цене.
article263.jpg

Укус кліща. Що робити

Пора кліщів - відкрита. З кожним роком все більше людей звертається за допомогою з приводу укусу кліща. Справа в тому, що при укусі можна захворіти на кліщовий енцефаліт або хворобою Лайма.
 
Де побоюватися кліщів
 
Кліщі вибирають затемнення і зволожені листяні і змішані ліси, з густим травостоєм і підліском, просіки, високу траву, хмиз, часто зустрічаються уздовж лісових галявин. Кліщ може відчути «жертву» на відстані 10 метрів. Кліщі кріпляться на нижньому боці листків і приймають позу активного вичікування.
 
У більшості випадків напад кліща відбувається при відвідуванні дачі і лісопаркових зон. Також зараження людини інфекціями, які переносяться кліщами, може відбутися не тільки в лісі, але і в місті при попаданні кліщів в будинок, в міські парки разом з букетами лісових квітів, на одязі або з домашніми тваринами. Кліщовим енцефалітом можна також заразитися, якщо розчавити кліща в момент його зняття, і при вживанні в їжу сирого козячого молока, особливо у весняно-літній період.
 
Як захиститися від укусів кліщів
Для запобігання від укусу кліщів і можливого зараження цими інфекціями дотримуйтесь наступних правил:
• Під час перебування в місцях, де можна заразитися кліщем максимально закривайте відкриті ділянки тіла.
• Використовуйте спеціальні засоби для відлякування кліщів.
• Обов'язково проводьте самоогляд відразу після виходу з лісу і кожні дві години. На дачних ділянках регулярно видаляйте сушняк, вирубуйте непотрібні чагарники, викошуйте траву;
• При виявленні кліща, що присмоктався негайно видаліть його за допомогою петлі з бавовняної нитки, стерильної голки від одноразового шприца або пінцета; до і після видалення кліща шкіру навколо і над місцем присмоктування обробити будь-яким дезинфікуючим засобом.
Якщо кліщ все ж таки присмоктався, слід негайно звернутися в поліклініку за місцем проживання.
Оберіть мову UKR RU
Scroll To Top