Вы можете купить таблетки и лекарства по низкой цене в Черкассах и Черкасской области. Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент: таблетки от кашля, лекарства против головной боли, высокого давления, варикозного расширения вен, капли от насморка
Косметика и лечебные средства по уходу представлены в огромном ассортименте в сети аптек Ваше здоровье. Вы можете купить крем, тоник или лосьон от лучших производителей аптечной косметики
Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент средств и предметов по уходу по самой низкой цене. У нас можно выгодно купить товары по уходу за больными.
Товары для мам и детей: памперсы, соски, пустышки, молокоотсосы вы можете купить в аптеке Ваше здоровье. У нас представлен самый широкий ассортимент товаров для детей от лучших мировых производителей
Аптека Ваше здоровье предлагает по низкой цене: вата, марля, салфетки, бинты самого лучшего качества. Также Вы можете купить грелки как взрослые, так и детские. Аптека в городе Черкассы №1.
Аптека Ваше здоровье предлагает по низкой цене глюкометры, тонометры, ингаляторы и термометры. На все медицинское оборудование есть гарантия, и только оригинальные модели. Предлагаем широкий ассортимент техники для дома от лучших производителей.
Здоровое питание – залог долголетия. Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент товаров здорового питания, минеральных вод, трав по низким ценам в городе Черкассы и Черкасской области
Аптека Ваше здоровье предлагает большой выбор Бадов по доступной цене. Вы можете купить добавки для похудения, для зрения или просто для укрепления иммунитета. Бады в Черкассах по самой низкой цене.
article255.jpg

Весняна Алергія. Як Уникнути Загострення

 

З кожним роком все стрімкіше зростає число, тих, хто страждає на алергічні захворювання. У цій статті ми хочемо поговорити про профілактику алергії, особливо у весняний період, коли відбувається найбільше загострення алергічних проявів.
 
Чумою третього століття - так називають алергію, оскільки від цієї хвороби страждають від 20 до 40% населення у всіх країнах світу. Однак, варто враховувати, що понад 80% хвора та чи інші види алергії не звертається до лікарів, тому кожен третій можна вважати алергік.
 
Сучасна людина щодня стикається з надлишком алергенів не тільки природним походженням (пилок рослин, епідерміс тварини, комах і т. д), Але і більш ніж з 5 млн найменування штучних подразників імунної системи (синтетичні речовини). І якщо природна найчастіше викликає негайні реакції - риніт, бронхіальна астма, алергія на хімічних речовини спочатку проявляється, як правило, контактний дерматит. Це реакція уповільненого типу, тому лікування її особливо важке.
 
З настанням весни настає час цвітіння різних трав і рослин, які дарують п'янкий аромат. Хоча не всіх радує це, адже багато хто страждає від алергії на пилок квітучих рослин. Так як можна вберегтися від алергії?
 
Пилок квітучих рослин, розноситися вітром і потрапляє в дихальні шляхи людини, викликаючи алергічні реакції. Яскравий прояв алергії може бути сльозоточивість, нежить, кашель, першіння в горлі, утруднене дихання.
Для того, щоб уникнути або зменшити алергічну реакцію, фахівці рекомендують дотримуватися таких рекомендацій:
- Якщо є можливість - змінити регіон проживання.
- У період цвітіння, бажано намагатися рідше виходити з дому, особливо коли на вулиці сухо і вітряно.
- По приходу з вулиці слід переодягнутися в чистий одяг і прийняти душ, щоб змити алергенних пилок.
- У період цвітіння рекомендується дотримуватися дієти, уникаючи смаженого, гострого, жирного.
Якщо Ви підозрюєте у себе алергію, можна пройти спеціальні тести на сприйнятливість до різних алергенів. Так, Ви будете знати, які речовини краще уникати.
 У пору цвітіння можна приймати антигістамінні препарати, які вам підбере лікар після необхідних аналізів.
По можливості слід уникати потрапляння алергенів в організм. Сильним алергеном є кімнатний пил, в якому містяться продукти життєдіяльності пилових кліщів, що викликають алергію. Також це шерсть тварин, пилок амброзії, берези, злаків.
Пам'ятайте, що алергія лікується, так само як і інші захворювання. Не залишайте без уваги навіть невеликий нежить, адже здоров'я - вища багатство!

 

Оберіть мову UKR RU
Scroll To Top