Вы можете купить таблетки и лекарства по низкой цене в Черкассах и Черкасской области. Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент: таблетки от кашля, лекарства против головной боли, высокого давления, варикозного расширения вен, капли от насморка
Косметика и лечебные средства по уходу представлены в огромном ассортименте в сети аптек Ваше здоровье. Вы можете купить крем, тоник или лосьон от лучших производителей аптечной косметики
Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент средств и предметов по уходу по самой низкой цене. У нас можно выгодно купить товары по уходу за больными.
Товары для мам и детей: памперсы, соски, пустышки, молокоотсосы вы можете купить в аптеке Ваше здоровье. У нас представлен самый широкий ассортимент товаров для детей от лучших мировых производителей
Аптека Ваше здоровье предлагает по низкой цене: вата, марля, салфетки, бинты самого лучшего качества. Также Вы можете купить грелки как взрослые, так и детские. Аптека в городе Черкассы №1.
Аптека Ваше здоровье предлагает по низкой цене глюкометры, тонометры, ингаляторы и термометры. На все медицинское оборудование есть гарантия, и только оригинальные модели. Предлагаем широкий ассортимент техники для дома от лучших производителей.
Здоровое питание – залог долголетия. Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент товаров здорового питания, минеральных вод, трав по низким ценам в городе Черкассы и Черкасской области
Аптека Ваше здоровье предлагает большой выбор Бадов по доступной цене. Вы можете купить добавки для похудения, для зрения или просто для укрепления иммунитета. Бады в Черкассах по самой низкой цене.
article329.jpg

Заняття спортом. Як Себе Змусити?

Так часто ми говоримо собі, що від завтра з понеділка, або з наступного місяця вже точно будемо займатися спортом. Ми плекаємо цю ідею і бажання
вирує в нас. І ось настає той «довгоочікуваний» день. Упевненості, прагнення і сили волі все-таки вистачає, щоб почати цей шлях. Але ось проблема - десь через тиждень (а то і менше) енергія кудись дівається, а на зміну їй приходить лінь і надмірне себелюбство. Знаходиться дуже багато справ, які раптом терміново потрібно зробити, часу не вистачає - і спорт йде навіть не на другий, а на десятий план. Але як же змусити себе займатися фізичними вправами, при цьому не порушуючи через власний внутрішній стан? Відповідь на це вічне питання дали фахівці. Багато з них упевнені, що кроком на зустріч до успіху стане власний спортивний план, або так звана програма. Якщо дотримуватися легких і невимушених правил, то Ви й не помітите, як звикнете до вправ і мінімальним навантаженням.
 
Перше, що потрібно зробити - знайти в своєму розкладі час для нескладних тренувань. Просто виберіть певну частину доби (ранок, обід або вечір) і поставте собі установку, що кілька хвилин будете витрачати на зарядку. Розмірений, але точний графік допоможе Вашому організму звикнути до ритму і справа піде саме по собі, ось подивіться!
 
Для компанії і нікого стимулу займатися фізичними вправами можна з одним. По-перше, так веселіше. А по-друге, Ви будете підтримувати і мотивувати бажання один одного.
 
Ще одним радою стане заняття тим видом спорту, який подобається саме Вам. Якщо Ви не цікавитеся модним фітнесом або шейпінгом, то зовсім не обов'язково слідувати тенденціям і мучитися. Робіть те, що приносить Вам задоволення і позитивні емоції. До речі, фахівцями було доведено, що спорт в поєднанні з позитивним настроєм і посмішкою дає подвійно більше результатів, ніж навіть насильство над собою.
 
Ще одна рекомендація говорить - не можна займатися спортом багато і відразу. Звичайно, все залежить від фізичної підготовки і сил. Але пам'ятайте, що починати слід з малого, з часом все збільшуючи навантаження. Більш того, потім Ви звикнете і добова норма фізичних вправ перетвориться для Вас в звичайний ритуал, як прийом їжі або перегляд вечірніх новин.
 
Відомі тренера також радять не перевіряти свою вагу, весь час стаючи на ваги. Цілком можливо, що відразу результат не буде помітний і лише згодом Ви побачите зміни. А якщо стає на циферблат ваг кожного разу після тренувань, то разючий результат з'явиться навіть пізніше. Також фахівці настійно рекомендують не порівнювати себе з іншими - друзями, колегами, знайомими, спортсменами, знаменитостями ... Адже кожен з нас - особистість індивідуальна.
 
Нарешті, останнім, але самим настійною радою стане визначення власної мети. Зменшення ваги, поліпшення загальної форми, а може Ви хочете підкачати кілька м'язів або випрямити поставу, або просто освіжитися і відчути себе бадьоріше ... Повірте, результат проявиться на обличчя, якщо Ви будете знати, до чого йдете. Поставлена ​​мета і видно краще, якщо вона відома. І тоді ніяка лінь та інші відмовки не зможуть зламати Вас.
 
Бажаємо Вам удачі в цьому непростому, але захоплюючому і, що більш важливо, результативному занятті!
Оберіть мову UKR RU
Scroll To Top