Вы можете купить таблетки и лекарства по низкой цене в Черкассах и Черкасской области. Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент: таблетки от кашля, лекарства против головной боли, высокого давления, варикозного расширения вен, капли от насморка
Косметика и лечебные средства по уходу представлены в огромном ассортименте в сети аптек Ваше здоровье. Вы можете купить крем, тоник или лосьон от лучших производителей аптечной косметики
Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент средств и предметов по уходу по самой низкой цене. У нас можно выгодно купить товары по уходу за больными.
Товары для мам и детей: памперсы, соски, пустышки, молокоотсосы вы можете купить в аптеке Ваше здоровье. У нас представлен самый широкий ассортимент товаров для детей от лучших мировых производителей
Аптека Ваше здоровье предлагает по низкой цене: вата, марля, салфетки, бинты самого лучшего качества. Также Вы можете купить грелки как взрослые, так и детские. Аптека в городе Черкассы №1.
Аптека Ваше здоровье предлагает по низкой цене глюкометры, тонометры, ингаляторы и термометры. На все медицинское оборудование есть гарантия, и только оригинальные модели. Предлагаем широкий ассортимент техники для дома от лучших производителей.
Здоровое питание – залог долголетия. Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент товаров здорового питания, минеральных вод, трав по низким ценам в городе Черкассы и Черкасской области
Аптека Ваше здоровье предлагает большой выбор Бадов по доступной цене. Вы можете купить добавки для похудения, для зрения или просто для укрепления иммунитета. Бады в Черкассах по самой низкой цене.
article269.jpg

Звички, які шкодять серцю

Ні для кого не секрет, що серце - один з найважливіших органів людського організму. Його налагоджена робота залежить від сукупності різноманітних чинників, але при цьому багато хто навіть не підозрюють про те, що деякі, на перший погляд, абсолютно нешкідливі дії, які з часом входять в звичку, можуть завдати істотної шкоди здоров'ю серця.
 
Сидячий образ життя
 
Якщо протягом усього робочого дня весь час доводиться перебувати в сидячому положенні, це може бути причиною проблем з серцево-судинною системою. Щоб цього уникнути, необхідно з певною регулярністю робити перерви, під час яких якомога більше рухатися. Це сприятиме поліпшенню циркуляції крові, а відповідно і роботи серця.

Недооцінка віку
 
Існує думка, що проблеми з серцевим здоров'ям виникають тільки в похилому віці. Однак не варто в повній мірі покладатися на це припущення, оскільки воно далеко не у всіх випадках виправдано. Так що вже раннього віку необхідно вести здоровий спосіб життя і формувати звички, спрямовані на зміцнення і підтримку здоров'я.
 
Відсутність регулярного медичного обстеження
 
В ідеалі будь-яка людина старше 20 років повинен проходити медичне обстеження, яке обов'язково включає в себе визначення основних параметрів здоров'я, хоча б раз на півроку. Справа в тому, що багато проблем стосовно функціонування важливих органів, в тому числі і серця, можуть ніяк не виявляти себе на перших порах, але саме в цей час найпростіше уникнути непоправних наслідків. Так що скоріше позбавляйтеся від шкідливої ​​звички звертатися за медичною допомогою тільки в разі крайньої необхідності.
 
Одноманітний раціон харчування (моно-дієта)
 
Вживання обмеженого асортименту харчових продуктів негативно позначається як на серцевому здоров'я, так і на стані організму в цілому. Будь-які моно-дієти, спрямовані на зниження ваги внаслідок включення в раціон одноманітною їжі (наприклад, тільки кефіру або яблук) можуть привести до серйозних наслідків. Для підтримки і зміцнення здоров'я, а також налагодженої роботи серця слід дотримуватися збалансованого раціону харчування, багатого різноманітними вітамінами і мікроелементами.
 
Зайва вага
 
Ігнорування зайвої ваги - прямий шлях до серцево-судинних захворювань. Тривожним сигналом може стати не тільки високий показник на вагах, а й перевищений обсяг талії. Зокрема, у жінок цей параметр повинен бути не більше 88,9 см, а у чоловіків - не вище 101,6 см. Якщо Ви виявили, що Ваші показники далекі від норми, скоріше рятуєтеся від звички «відкладати до завтра, то, що можна і потрібно зробити сьогодні »і починайте боротися із зайвими кілограмами.
 
Зловживання алкоголем
 
Відомим ворогом серцевого здоров'я є алкоголь, проте особливо небезпечним він ставати, якщо його вживання носить постійний характер і відбувається в надмірних дозах. Підвищення артеріального тиску, холестерину і цукру в крові - ось мінімальний «букет» проблем зі здоров'ям, який «дарує» зловживання спиртним.
 
Ігнорування психічних розладів
 
Стрес, депресія, невроз - це далеко не повний перелік психологічних розладів, на які прийнято не звертати уваги або боротися без допомоги фахівців, що в корені невірно. Такі нездужання призводять до того, що людина втрачає віру в себе і в оточуючих, не звертає уваги на свій зовнішній вигляд і стан здоров'я. У свою чергу це може призвести до дуже небезпечних наслідків. Душевне здоров'я безпосередньо пов'язане з фізіологічним, тому стан і того, і іншого повинні контролювати професіонали.
Оберіть мову UKR RU
Scroll To Top