Вы можете купить таблетки и лекарства по низкой цене в Черкассах и Черкасской области. Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент: таблетки от кашля, лекарства против головной боли, высокого давления, варикозного расширения вен, капли от насморка
Косметика и лечебные средства по уходу представлены в огромном ассортименте в сети аптек Ваше здоровье. Вы можете купить крем, тоник или лосьон от лучших производителей аптечной косметики
Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент средств и предметов по уходу по самой низкой цене. У нас можно выгодно купить товары по уходу за больными.
Товары для мам и детей: памперсы, соски, пустышки, молокоотсосы вы можете купить в аптеке Ваше здоровье. У нас представлен самый широкий ассортимент товаров для детей от лучших мировых производителей
Аптека Ваше здоровье предлагает по низкой цене: вата, марля, салфетки, бинты самого лучшего качества. Также Вы можете купить грелки как взрослые, так и детские. Аптека в городе Черкассы №1.
Аптека Ваше здоровье предлагает по низкой цене глюкометры, тонометры, ингаляторы и термометры. На все медицинское оборудование есть гарантия, и только оригинальные модели. Предлагаем широкий ассортимент техники для дома от лучших производителей.
Здоровое питание – залог долголетия. Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент товаров здорового питания, минеральных вод, трав по низким ценам в городе Черкассы и Черкасской области
Аптека Ваше здоровье предлагает большой выбор Бадов по доступной цене. Вы можете купить добавки для похудения, для зрения или просто для укрепления иммунитета. Бады в Черкассах по самой низкой цене.
article283.jpg

Зволоження - профілактика вірусних інфекцій

Зволоження - це один з найпопулярніших засобів профілактики вірусних інфекцій. У чому ж криється секрет його ефективності? У тому, що він здатний перешкоджати активному розмноженню мікроорганізмів, для яких ідеальні умови - сухий і теплий мікроклімат. Але для того, щоб досягти максимального результату, необхідно комплексно підходити до вирішення завдання і використовувати кілька різних методів в тандемі.
 
Способи зволоження слизової носа
 
Першим заходом, спрямованої на захист від вірусних захворювань, має стати зволоження слизової носа. Особливо це актуально в період активності таких інфекцій: восени, взимку і навесні. Існує безліч ефективних способів, щоб досягти такого результату. До них можна віднести промивання носа сольовим розчином - природний засіб, що володіє антисептичною дією. Також широко відомо застосування парових інгаляцій і ефірних масел. Зволожити слизову допоможе і натуральний прополіс, розведений у воді, і сік алое.
Існує також цілий ряд медичних препаратів, дія яких спрямована на зволоження носових ходів. Їх виготовляють на основі чистої води з додаванням таких інгредієнтів, як сіль (морська або кухонна), іони срібла або натуральні ефірні масла.
 
Особливості зволоження повітря
 
Для того, щоб зволожити повітря в приміщенні також існує маса різних методів. Серед них можна назвати регулярне вологе прибирання з обов'язковим провітрюванням. Крім того, є певні предмети інтер'єру, пристосування і пристрої, дія яких спрямована на активне зволоження повітря в приміщенні. До таких можна віднести акваріум, спеціальні кімнатні фонтанчики і, звичайно ж, безпосередньо зволожувачі повітря, ефективність яких найвища. Альтернативним методом заміни даних приладів є розвішування мокрих рушників на гарячих батареях. Однак, на жаль, такий спосіб далекий від досконалості і не володіє таким яскраво вираженим дією.
Не слід забувати і про природні джерела зволоження повітря, які можна застосовувати в домашніх умовах. Серед них слід виділити кімнатні рослини з великими листками. Чим їх більше в приміщенні, тим активніше і результативніше вони виконують своє завдання.
Оберіть мову UKR RU
Scroll To Top