Вы можете купить таблетки и лекарства по низкой цене в Черкассах и Черкасской области. Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент: таблетки от кашля, лекарства против головной боли, высокого давления, варикозного расширения вен, капли от насморка
Косметика и лечебные средства по уходу представлены в огромном ассортименте в сети аптек Ваше здоровье. Вы можете купить крем, тоник или лосьон от лучших производителей аптечной косметики
Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент средств и предметов по уходу по самой низкой цене. У нас можно выгодно купить товары по уходу за больными.
Товары для мам и детей: памперсы, соски, пустышки, молокоотсосы вы можете купить в аптеке Ваше здоровье. У нас представлен самый широкий ассортимент товаров для детей от лучших мировых производителей
Аптека Ваше здоровье предлагает по низкой цене: вата, марля, салфетки, бинты самого лучшего качества. Также Вы можете купить грелки как взрослые, так и детские. Аптека в городе Черкассы №1.
Аптека Ваше здоровье предлагает по низкой цене глюкометры, тонометры, ингаляторы и термометры. На все медицинское оборудование есть гарантия, и только оригинальные модели. Предлагаем широкий ассортимент техники для дома от лучших производителей.
Здоровое питание – залог долголетия. Аптека Ваше здоровье предлагает широкий ассортимент товаров здорового питания, минеральных вод, трав по низким ценам в городе Черкассы и Черкасской области
Аптека Ваше здоровье предлагает большой выбор Бадов по доступной цене. Вы можете купить добавки для похудения, для зрения или просто для укрепления иммунитета. Бады в Черкассах по самой низкой цене.

Принципи роботи

  Фармацевтична фірма «Ваше здоров'я» протягом 20 років успішно займається оптовою та роздрібною торгівлею лікарськими засобами, товарами медичного призначення, косметикою, товарами для мам і малюків, БАДами і т.п. Ми дотримуємося стандартів якості та професіоналізму в своїй роботі.

 
Фармацевтична фірма «Ваше здоров'я» – це:
 
  • Мережа із 23 аптек і 14 аптечних пунктів в 15 районах Черкаської області, які знаходяться в зручних районах.
  • Більше 5000 найменувань сертифікованих медикаментів, товарів медичного призначення, косметики. Все, що потрібно для Вашого здоров'я та краси.
  • 150 фахівців фармацевтичної сфери, кращі фармацевти та провізори.
  • Система контролю якості та цінова політика, які розраховані на високий рівень обслуговування клієнтів.
 
Наша робота отримала публічне визнання
 
2003 рік – мережа аптек фармацевтичної фірми «Ваше здоров'я» отримала звання «Кращої аптечної мережі» в рамках четвертого Національного фармацевтичного рейтингу «Панацея 2003».
 
2008 рік – нагорода за вагомий внесок у розвиток фармацевтичної галузі і високий професіоналізм від Національного рейтингу учасників фармацевтичного ринку України «Фармація 2008».
 
2010 рік – «Підприємство року - 2010» серед фармацевтичних компаній.
 

 

Принципи нашої роботи:

 

1. Ціна. Якість. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними фармацевтичними постачальниками, які давно вже завоювали довіру на ринку. Всі медикаменти є сертифікованими і схваленими Міністерством охорони здоров'я України. Підбір асортименту аптечної мережі «Ваше здоров'я» здійснюється досвідченими провізорами, враховуючи всі тенденції ринку, сучасні методи лікування та догляду.

 

2. Широкий асортимент. В аптеках представлено більше 5000 найменувань лікарських препаратів, а також товарів для здоров'я. Ми підтримуємо наявність, щоб Ви завжди могли купити те, що потрібно.

 

3. Якість обслуговування. У мережі аптек фармацевтичної фірми «Ваше здоров'я» працюють досвідчені фармацевти та провізори. Наші співробітники постійно розвиваються як висококваліфіковані професіонали. Ми намагаємося знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта.

 

4. Зручне місцерозташування і формат. Всі аптеки знаходяться в зручних і доступних районах, що дозволяє нашим клієнтам економити час. Більше того, у Вас є можливість попередньо забронювати або замовити необхідні препарати або товари.

 

5. Акції та знижки. Наша дисконтна програма дозволяє купувати медикаменти зі знижкою. Також  у нас проводяться спеціальні акції.

 

  Цінова політика компанії забезпечує популярність аптечної мережі. Завдяки тісним і налагодженим контактам із зарубіжними та вітчизняними виробниками фірма «Ваше здоров'я» зберігає доступні ціни. У цьому можна легко переконатися, відвідавши одну з аптек. Аптеки «Ваше здоров'я» розташовані здебільшого у зручних місцях, багато з них працюють без перерви та вихідних.

 

  Контроль якості лікарських препаратів здійснює наша команда висококваліфікованих провізорів, які постійно стежать за новинками ринку. Завдяки такому підходу до роботи, компанія «Ваше здоров'я» відома серед населення і фахівців фармацевтичного ринку не тільки в Україні, а й закордоном. Завдяки тому, що, в аптеках завжди можна знайти широкий перелік лікарських препаратів вітчизняного та закордонного виробництва, медичної вимірювальної техніки, космецевтики, БАДів, товарів для мам і дітей – аптеки отримали заслужене визнання у мешканців області.

 

Наша команда

 

   Нашою основною гордістю і цінністю є співробітники. Протягом 20 років в компанії працювало близько 530 фахівців з вищою і середньою фармацевтичною освітою. Різниця в стажі роботи – від 1 до 48 років дозволяє поєднувати досвід старшого покоління з сучасними тенденціями та поглядами молодих фахівців. Адже, для нашої компанії найголовніше – це покупці. Саме для них фахівці фірми регулярно проходять навчання на курсах підвищення кваліфікації, семінарах і тренінгах. Такий підхід дозволяє йти в ногу з вимогами сучасного фармацевтичного ринку.

 

З повагою, адміністрація фірми.

Оберіть мову UKR RU
Scroll To Top